Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

RAPORTOWANIE ZARZĄDCÓW DRÓG [VIDEO]

Radni miejscy o sytuacji na drogach krajowych, wojewódzkich i powiatowych dyskutują praktycznie każdego roku, bo właśnie mniej więcej o tej porze rok w rok odbywa się na sesji raportowanie zarządców wspomnianych szlaków komunikacyjnych.

Ponieważ pytań było bardzo wiele, temat modernizacji dróg w znacznie szerszym wymiarze pojawi się na naszej antenie za tydzień. Teraz tylko kilka najważniejszych kwestii związanych m.in. z budową obwodnicy Wielunia. Na pytania radnych i włodarza miasta w tej sprawie odpowiadał naturalnie kierownik wieluńskiego rejonu GDDkiA w Łodzi Bogusław Orzeł.

I jeszcze o jednym zagadnieniu, tym razem związanym z przebudową kina Syrena. Zresztą radni na sesji bardzo obszernie mówili na ten  temat, bo w porządku obrad znalazł się właśnie punkt dotyczący tej kwestii. To naturalnie w kontekście upublicznionego przez burmistrza Wielunia wyników audytu jaki został przeprowadzony m.in. w tej sprawie w Wieluńskim Domu Kultury.

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu burmistrz Wielunia ogłosił konkurs na stanowisko szefa tej placówki. Chętni mają już niecały miesiąc by składać swoje oferty dotyczące pracy na stanowisku dyrektora WDK. A więcej o kinie także za tydzień w naszym programie. Zapraszamy.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl