Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WSPÓLNA AKCJA WSM I STRAŻAKÓW [VIDEO]

Przedstawiciele Komendy Powiatowej PSP oraz WSM bardzo uważnie przyglądali się ostatnio temu, co dzieje się na os. Wyszyńskiego. Nie bez powodu. Na osiedlach WSM rozpoczęła się bowiem specjalna akcja dotycząca bezpieczeństwa pożarowego.

Jako pierwsze do strażackiej lustracji stanęło właśnie os. Wyszyńskiego. W następnych latach strażacy zawitają na kolejne osiedla. Ciągi pieszo - jezdne na osiedlu, to bardzo ważne muszą być drożne, nie wolno więc  na nich parkować samochodów. A to się niestety zdarza.

Kolejna kwestia dotyczy zieleni przy blokach, a dokładnie dużych drzew, które niestety też stanowią zagrożenie. W miejsce wyciętych drzew, które zagrażają bezpieczeństwu pożarowemu będzie nasadzana inna roślinność, w szczególności ta niskopienna. W tej specjalnej akcji uczestniczyli także przewodniczący os. Wyszyńskiego oraz wiceprezes WSM.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl