Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

O INWESTYCJACH I MINIONYM ROKU PRACY [VIDEO]

Doroczne walne zgromadzenie członków wieluńskiej Spółdzielni Dostawców Mleka było naturalnie okazją do podsumowania działalności firmy w minionym roku. Roku wcale niełatwym dla branzy mleczarskiej, o czym w swoim wystąpieniu nie omieszkał wspomnieć Stefan Bartela- prezes zarządu SDM.

W roku bieżącym po uwzględnieniu przewidywanych wydarzeń, a także cen i doświadczeń firmy spółdzielnia powinna osiągnąć przychody nieco mniejsze w porównaniu do tych z ubiegłego roku. Prezes w swoim sprawozdaniu mówił także o inwestycjach jakie firma zamierza poczynić w tym roku.

Na zebraniu nie obyło się również bez sprawozdania z rocznej działalności przewodniczącego RN SDM Marka Kapicy. W dalszej części spotkania wyróżniono również specjalnymi okolicznościowymi tabliczkami dostawców mleka, którzy w minionym roku dostarczyli go najwięcej do wieluńskiej spółdzielni. W tym gronie znalazło się w sumie 10 osób.Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl