Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ODROBILI STRATY I ZREMISOWALI [VIDEO]

Bardzo ważny mecz rozgrywali na stadionie WOSiR piłkarze WKS-u, którzy w spotkaniu z bezpośrednim rywalem w walce o utrzymanie w trzeciej lidze, zaledwie zremisowali ze Startem Otwock 2:2.

"Zaledwie", ponieważ wielunianie - mimo słabszego początku i straty bramki już w 14. minucie - jeszcze przed przerwą, po strzale Dawida Przezaka odrobili straty. Jeszcze lepiej szło gospodarzom w drugiej połowie, kiedy ukoronowaniem ich dobrej postawy była bramka Pawła Baraniaka dająca wielunianom prowadzenie.

Ten sam piłkarz miał kilkanaście minut później tak zwaną piłkę meczową, ale w sytuacji sam na sam z bramkarzem Startu nie potrafił podwyższyć rezultatu. Niestety, w tym momencie miejscowi za bardzo się cofnęli, a nieprzerwany napór przyjezdnych spowodował kwadrans przed końcem złe wybicie piłki przez bramkarza WKS-u Konrada Przybylskiego.

To w konsekwencji doprowadziło do utraty drugiej bramki. Ponieważ obie drużyny dążyły do wygranej, mecz do końca był ciekawy. Bliżsi trzech punktów byli wukaesiacy, z których Dawid Przezak trafił w końcówce w poprzeczkę. Rezultat się jednak nie zmienił i drużyny podzieliły się punktami.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl