Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

DNI WIELUNIA WRACAJĄ DO CENTRUM MIASTA [VIDEO]

PPectus, Poparzeni Kawą Trzy, czy zespól T. Love. Tak było na Dniach Wielunia w minionym roku. Oczywiście na miejskim targowisku. W tym będzie zgoła inaczej, bowiem impreza organizowana z okazji święta naszego miasta ponownie rozgości się w centrum Wielunia.

 I bardzo dobrze. Koncerty i imprezy plenerowe odbywać się będą na dwóch scenach. Pierwsza z nich usytuowana będzie przy muzem, druga zaś na wieluńskim Podwalu. W charakterze gwiazd podczas Dni Wielunia zobaczymy śpiewającą już w naszym mieście w projekcie „Panny Wyklęte” Kasię Kowalską.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.