Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

EGZAMIN PODSUMOWUJĄCY TRZY LATA NAUKI [VIDEO]

Gimnazjaliści mają już za sobą pierwszy ważny egzamin w życiu. Wyniki uczniowie poznają 19 czerwca. Będą one mialy wpływ na przyjęcie ucznia do wybranej przez niego szkoły ponadgimnazjalnej.

Zmagania rozpoczęły się we wtorek od części humanistycznej, w środę uczniowe pisali test matematyczno- przyrodniczy, a w czwartek sprawdzana była znajomość języków obcych. Egzamin w calym kraju pisało ponad 360 tys. uczniów klas III. Każdego dnia uczniowie mieli do rozwiązania dwa bloki zadań.

Teraz pozostaje jeszcze ocena egzaminów. Rozwiązania zadań otwartych zostaną zeskanowane w komisji okregowej, a egzaminatorzy będą oceniali poprawność rozwiązań, korzystając ze specjalnego oprogramowania.

Przystąpienie do egzaminu jest warunkiem ukończenia szkoły. Jeśli jednak uczeń napisze go słabo, ma równocześnie uzyska oceny pozytywne na świadectwie zakończenia III klasy, to i tak ukończy gimnazjum.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl