Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

AMERYKANIE KUPUJĄ JUŻ ŚWIECE KORONY CANDLES S.A. [VIDEO]

Korona, a w zasadzie teraz już Korona Candles S. A. oficjalnie zainaugurowała działalność  amerykańskiej fabryki świec. Firma ruszyła z produkcją w październiku minionego roku. Jej zarząd rozpatrywał kilka lokalizacji w Ameryce. Ostatecznie wybrano stan Virginia. Prezesem amerykańskiej fabryki została, o czym było wiadomo od dawna Agnieszka Fąfara.

W wywiadzie dla naszej stacji stacji wiceprezes Korona Candles S. A. Andrzej Wróbel zdradził, że w amerykańskiej fabryce Korony pracuje ok. 80 osób. Na stałe za wielką wodą przebywa w sumie trzech pracowników firmy z Wielunia na czele z Agnieszką Fąfarą- prezesem amerykańskiej fabryki świec.

W sumie w przeciągu kilku lat Korona w projekt amerykański zainwestuje prawie 21 mln dolarów. Produkcję zdominowały podobnie jak w Polsce świece zapachowe. Amerykanie bardzo chętnie je kupują.

Choć produkcja świec w Ameryce ruszyła kilka miesięcy temu, wszystko póki co jest jeszcze na tzw. rozruchu. W uroczystym otwarciu fabryki jak wiadomo wzięli także udział burmistrz Wielunia  Paweł Okrasa i starosta Andrzej Stępień.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl