Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PODRÓŻ ZA WIELKĄ WODĘ [VIDEO]

Burmistrz Wielunia, który w minionym tygodniu wraz ze starostą Andrzejem Stępniem przebywał kilka dni w USA na zaproszenie firmy Korona, która jak wiadomo oficjalnie otwierała swoją amerykańską fabrykę świec, w podróży za ocean nie widzi nic szczególnego.

 Wręcz przeciwnie. Nie wypadało tam nie być. Włodarz miasta za wielką wodą przeprowadził szereg rozmów gospodarczych z przedsiębiorcami i szefami firm. To jak zapowiada ma zaowocować ściągnięciem do Wielunia nowych biznesów, a pierwsze efekty tych amerykańskich rozmów powinny być widoczne za około dwa lata.

Z kolei w tym tygodniu burmistrz Wielunia ogłosił konkurs na stanowisko dyrektora WDK. Jak wiadomo, poprzednia szefowa placówki Agnieszka Mikulska została przez włodarza miasta w trybie dyscyplinarnym zwolniona z tego stanowiska. A dyrektorem WDK-u była od 2009 roku. 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl