Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

PITOWANIE NA FINISZU [VIDEO]

Image Czas rozliczania się z fiskusem nieuchronnie zbliża się do końca. Mamy na to jeszcze niecałe dwa tygodnie. Ostateczny termin jak zawsze upływa 30 kwietnia. Oczywiście można przyjść do urzędu i rozliczyć się osobiście, ale najlepiej zrobić to elektronicznie.

 

 

Rzecz jasna przez internet, bez kolejek i straty cennego czasu. Wypełniając zeznanie podatkowe pamiętajmy o 1%. Możemy go przekazać dowolnej organizacji pożytku publicznego. Pamiętajmy jednak, żeby nie zrobić błędów.

Od 28 kwietnia wieluński Urząd Skarbowy zmienia godziny urzędowania. I nie chodzi tu tylko o dni w których pracownicy skarbówki specjalnie dlużej czekają na pity od podatników.
 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.