Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

WIEŚ DLA MIASTA, MIASTO DLA WSI [VIDEO]

Image Seminarium zatytułowane"Wszystkie barwy Wspólnej Polityki Rolnej" zorganizowała w Wieluniu fundacja zielonej polityki „Zielony Instytut”. Jest ona jedną z organizacji biorących udział w międzynarodowym projekcie, „Wspólna Polityka Rolna dla społeczeństwa i środowiska”.

 

 

Promuje wiedzę na ten temat w 7 krajach m.in. Niemczech, Bułgarii i na Węgrzech. Wieluńskie seminarium w szczególności podjęlo dwa ważne zagadnienia. W pierwszym z nich chodziło m.in. o tzw. zazielenienia. Drugie zagadnienie bardzo szczegółowo omawiane na seminarium dotyczyło omówienia programu rozwoju obszarów wiejskich na lata 2014- 2020.

Polskie działania, realizowane pod tytułem: „Wszystkie barwy Wspólnej Polityki Rolnej- wieś dla miasta, miasto dla wsi” mają na celu promocję wiedzy na temat zreformowanej polityki rolnej. Adresatami działań są dwie grupy: rolnicy i doradcy rolniczy oraz mieszkańcy dużych miast, którzy są konsumentami wysokiej jakości żywności.

Dłuższa relacja z seminarium na antenie TVK WSM w najbliższy weekend w Temacie Tygodnia.
 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.