Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

MEMORIAŁ im. JURKA SZYMICKIEGO [wideo]

MEMORIAŁ im. JURKA SZYMICKIEGOPiłkarze WKS Wieluń zajęli drugie miejsce w corocznym halowym memoriale im. Jurka Szymickiego. Zawodnicy z rocznika 1998-99 wygrali cztery mecze, a przegrali dwa: z Sokołem Aleksandrów Łódzki i Zawiszą Pajęczno.

 

 

Warto jednak dodać, że zespół z Pajęczna, który zwyciężył w zawodach, jako jedyny występował rocznikiem starszym, to znaczy 1997. Lepsze warunki fizyczne nie były bez znaczenia, a mimo to wielunianie walczyli z późniejszymi triumfatorami jak równy z równym.

Poza naszymi rozmówcami, w drugiej drużynie memoriału wystąpili: Kamil Anisimo, Rafał Kostrzewa, Szymon Łebzuch, Patryk Biegański, Konrad Nowak oraz Hubert Żuraw, który z liczbą siedmiu goli został królem strzelców imprezy.

reporter: Jacek Piwnicki, zdjęcia: Marcin Pietrzak

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.