Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ABSTYNENCI KURÓW NAJLEPSI W WIELIP`2012 [wideo]

ABSTYNENCI KURÓW NAJLEPSI W WIELIP`2012 Drużyna z Kurowa o nazwie Abstynenci została zwycięzcą Wieluńskiej Ligi Piątek Piłkarskim w sezonie 2011/12. W półfinale kurowianie przegrywali z Victorią Skomlin 2:4, ale dzięki znakomitej grze w drugiej połowie zwyciężyli 6:4.

 

 

 

W drugim półfinale GLKS Biała pokonał z kolei RKS Rychłocice 4:2. W dramatycznym meczu o 3 miejsce Victoria zremisowała 2:2 z RKS-em, ale w karnych 2:1 zwyciężyli rychłociczanie i to im przypadło miejsce na najniższym stopniu podium.

Natomiast w finale było już 2:0 dla Białej, ale po serii pięciu goli z rzędu Abstynenci  wyszli na prowadzenie 5:2. Choć GLKS strzelił bramkę kontaktową, ostatnie słowo należało do Abstynentów, którzy wygrali 6:4.

Zwycięzca WIELIP 2012 występował w składzie: Przemysław Pagacz, Mariusz Komar, Mariusz Kaczmarek, Krzysztof Majchrowski, Cyprian Bąk, Michał Majchrowski, Arkadiusz Szczukiecki, Tomasz Pilarski,  Waldemar Kolanek, Mateusz Wróbel.

Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Przemysława Pagacza z Kurowa, a królem strzelców został Mateusz Sobieraj ze Skomlina - zdobywca 17 bramek.

reporter: Jacek Piwnicki, zdjęcia: Marcin Pietrzak

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.