Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POMÓŻ BARTKOWI ŻMUDZIŃSKIEMU [wideo]

POMÓŻ BARTKOWI ŻMUDZIŃSKIEMURozliczając się z fiskusem 1% swojego podatku możemy przekazać osobom potrzebującym. O to za naszym pośrednictwem prosi m.in. Bartek Żmudziński - wielunianin, który w sierpniu 2008 roku w wyniku upadku z rusztowania doznał złamania trzech kręgów szyjnych, urazu rdzenia kręgowego i paraliżu całego ciała. Od tamtej pory Bartek porusza się na wózku inwalidzkim. Odwiedziliśmy go z naszą kamerą w mijającym tygodniu w mieszkaniu na Starych Sadach.

 

Bartek dzięki intensywnym ćwiczeniom robi postępy. Na jednej z wrocławskich uczelni studiuje informatykę, a w chwili, kiedy Państwo oglądają ten materiał jest już we Wrocławiu, gdzie będzie przechodził specjalistyczną, miesięczną rehabilitację. Zobacz materiał wideo.

Wpłaty należy przekazywać na konto:
Fundacja na rzecz rozwoju Powiatu Wieluńskiego
Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie o/Wieluń Nr 53925600040070276020000010
z dopiskiem celu szczegółowego „dla Bartka”
Numer KRS dla przekazania 1% podatku dochodowego na wsparcie Bartka: 0000115352

reporter: Piotr Zięba, zdjęcia: Robert Kałuża

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.