Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

ZNP: ZMIANY GODZĄ W DOBRO DZIECKA [wideo]

ZNP: ZMIANY GODZĄ W DOBRO DZIECKAPowiatowy Związek Nauczycielstwa Polskiego w Wieluniu oraz Międzyzakładowa Komisja NSZZ Solidarność Pracowników Oświaty i Wychowania wyraziły negatywną opinię na temat planu oszczędnościowego, którym oświata w gminie Wieluń będzie objęta od 2012 do 2016 roku.

 

 

Andrzej Jaźwiec (na zdjęciu) - prezes zarządu oddziału powiatowego Związku Nauczycielstwa Polskiego w Wieluniu krytycznie ocenia m.in. łączenie klas w szkołach wiejskich. Zobacz materiał wideo.

Zastanowienie budzi również fakt, że członkowie komisji oświaty w składzie której są także nauczyciele i dyrektorzy szkół nie byli solidarni ze swoim środowiskiem i zagłosowali za zmianami. Jeden z nich tuż przed omawianiem przez radnych wspomnianego w poprzenim materiale punktu po prostu opuścił salę obrad.

reporter: Piotr Zięba, zdjęcia: Robert Kałuża

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.