Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POKONALI LIDERA [wideo]

POKONALI LIDERAW arcyważnym meczu ligi wojewódzkiej seniorów piłkarze ręczni MKS-u Wieluń pokonali lidera tabeli. Spotkanie z Anilaną do łatwych jednak nie należało.

 

 

 

Wprawdzie początek był zdecydowanie dla gospodarzy, ale prowadząc 8:2 i 9:4 podopieczni Dariusza Torchały zaczęli pudłować w sytuacjach sam na sam, nie byli już tak tak skuteczni w obronie i tradycyjnie nie potrafili wykorzystać liczebnej przewagi. Dlatego przyjezdni odrobili straty, a na przerwę schodzili nawet z jednobramkowym prowadzeniem.

Drugie trzydzieści minut zaczęło się podobnie, ale po kolejnym zrywie gospodarze nie pozwolili już rywalom doprowadzić do emocjonującej końcówki. Było to możliwe przede wszystkim dzięki bardzo dobrej grze w bramce Bartosza Drygały, którego w ataku wspierali: Kamil Młodzieniak, Piotr Madeła, Paweł Chłód, Leszek Mielczarek, niezawodny przy rzutach karnych Piotr Zborowski, a przede wszystkim mający fantastyczny ostatni kwadrans Michał Bernaś. W dużej mierze dzięki golom Berniego MKS odskoczył na bezpieczny dystans i wygrał cały mecz 31:25.

reporter: Jacek Piwnicki, zdjęcia: Marcin Pietrzak

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.