Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

POMÓŻ KRZYSIOWI [wideo]

POMÓŻ KRZYSIOWIKrzyś Grzelak ma zaledwie sześć miesięcy i już kilka transfuzji krwi za sobą. Urodził się z bardzo rzadką chorobą – anemią Blackfana - Diamonda i wymaga stałej opieki klinicznej. Niebawem będzie musiał zażywać drogie leki. Rodzice proszą o przekazywanie 1% podatku.

 

 

 

Pomóc można przekazując 1% podatku dochodowego wpisując w odpowiednią rubrykę zeznania podatkowego PIT numer KRS 0000086210 koniecznie z tytułem "Krzysztof Grzelak".

W przypadku innych darowizn prosimy je przekazywać na numer konta 11 1160 2202 0000 0001 0214 2867 z tytułem wpłaty "Krzysztof Grzelak".Obydwa konta należą do FUNDACJI ''NA RATUNEK''.

Instytucja działa przy Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej Akademii Medycznej we Wrocławiu.

reporter: Piotr Zieba, zdjęcia: Robert Kałuża

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.