Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BAWILI SIĘ, POMAGAJĄC TOBIASZKOWI [wideo]

BAWILI SIĘ, POMAGAJĄC TOBIASZKOWIPonad 60 osób bawiło się w miniony weekend na balu charytatywnym, z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie 3-letniego Tobiaszka chorego na białaczkę. Pomysł zorganizowania balu wyszedł od organizatorów niedawnego koncertu charytatywnego, który także dla Tobiaszka zorganizowano w wieluńskim kinie Syrena.

 

 

 

Pieniądze dla Tobiaszka zbierano podczas licytacji, które towarzyszyły przygotowanym atrakcjom na balu, który zorganizowano w Sali Bankietowej w Ostrówku.

Podczas koncertu w kinie Syrena zebrano ponad 7 tysięcy złotych. Wczoraj policzono zaś sumę zebraną podczas balu. Zobacz materiał wideo.

Przypomnijmy, że w lipcu ubiegłego roku u Tobiaszka lekarze zdiagnozowali ostrą białaczkę. Teraz chłopczyk jest pod stałą opieką oddziału Onkologii Dziecięcej w Zabrzu, gdzie poddawany jest chemioterapii i gdzie czeka go jeszcze długie leczenie. Niestety, wiąże się to z potężnymi kosztami.
Kilka dni temu Tobiaszek wyszedł ze szpitala na przepustkę. Dla rodziny było to prawdziwe święto.

reporter: Daniel Sibiak, zdjęcia: Robert Kałuża

 

 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.