Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

ZASZCZEPIĄ PRZECIW COVID- 19 W DOMU PACJENTA [VIDEO]

Łódzccy Terytorialsi we współpracy z Wojskowym Centrum Kształcenia Medycznego stworzyli Mobilny Zespół Szczepienny. Zespół na terenie Łodzi i województwa łódzkiego przyjeżdża do miejsca zamieszkania pacjenta i dokonuje szczepienia na miejscu.

Czytaj więcej...

MILIONY NA ODNAWIALNE ŹRÓDŁO ENERGII [VIDEO]

Energetyka Cieplna w Wieluniu cały czas przygotowuje się do realizacji ważnego ekologicznego projektu, który zaowocuje tym, że docelowo spalanie węgla w ciepłowni zmniejszy się praktycznie o połowę, choć jeszcze chwilę trzeba będzie na to poczekać. Na terenie firmy powstanie ekologiczny kocioł w którym zamiast węgla spalane będą zrębki drewna.

Czytaj więcej...

SZKOŁA MUZYCZNA JUŻ PRAWIE GOTOWA [VIDEO]

Przy okazji wizyty w wieluńskiej ciepłowni sprawdziliśmy również co nowego dzieje się w jej najbliższym otoczeniu. Po sąsiedzku rośnie w siłę nowa szkoła muzyczna. Obiekt jak widać jest już prawie gotowy i w niczym rzecz jasna nie przypomina dawnego budynku Powiatowego Urzędu Pracy.

Czytaj więcej...

ROZMAWIALI O JEGO BOGATEJ TWÓRCZOŚCI [VIDEO]

Spotkanie z cyklu „Ludzie i ich pasje” z powodu trwającej pandemii tym razem przygotowane zostało z myślą o internecie. Autor opowiadań i esejów, krytyk literacki i członek zarządu WTN, dr Jarosław Petrowicz wystąpił przed naszą kamerą w spotkaniu zorganizowanym przez miejską bibliotekę i Towarzystwo Przyjaciół Wielunia.

Czytaj więcej...

OTRZYMAJĄ NOWOCZESNY TOMOGRAF [VIDEO]

Wieluński szpital otrzyma nowoczesny tomograf komputerowy. Urządzenie trafi do lecznicy dzięki decyzji premiera Mateusza Morawieckiego, który zlecił przekazanie 19 tomografów do szpitali przez Agencję Rezerw Materiałowych. Jeden z nich trafi właśnie do Wielunia.

Czytaj więcej...

PIERWSZA W TYM ROKU PRZYSIĘGA U TERYTORIALSÓW [VIDEO]

Dobiegło końca szkolenie podstawowe i wyrównawcze dla kandydatów w 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej. Do końcowego egzaminu czyli tzw. „pętli taktycznej” przystąpiło 39 osób. Szkolenie podstawowe i wyrównawcze to wstęp do 3-letniej służby wojskowej w szeregach żołnierzy 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Czytaj więcej...

BAL KARNAWAŁOWY W MIEJSKIM ŻŁOBKU [VIDEO]

W Żłobku Miejskim w po raz pierwszy odbył się bal karnawałowy. Pląsy przy muzyce okazały się znakomitą zabawą dla dzieci. Tego dnia już od rana w żłobku trwały prace związane z dekorowaniem pomieszczeń specjalnie na bal. W ruch poszły serpentyny, balony, kolorowe girlandy, jak na prawdziwy karnawał przystało.

Czytaj więcej...

KAMERALNIE I NA WYGODNYCH KANAPACH [VIDEO]

Sala kameralna w kino-teatrze „Syrena” powstała 3 lata po otwarciu wyremontowanego obiektu. Jednak na całkowite jej wyposażenie trzeba było niestety poczekać. Dla miłośników ambitnych filmów przygotowano 30 wygodnych miejsc, ale ze względu na wciąż obowiązujące obostrzenia sanitarne będzie udostępniona tylko połowa kolorowych sof i foteli.

Czytaj więcej...

ZAPOZNALI SIĘ Z WYNIKAMI KONTROLI W SP ZPOZ [VIDEO]

Podczas sesji Rady Powiatu samorządowcy zapoznali się z wynikami kontroli Zespołu Kontrolnego powołanego w celu zbadania sytuacji w wieluńskim szpitalu. Została ona przeprowadzona w ubiegłym roku, konkretnie między 1 lipca a 14 sierpnia. Dotyczyła czasu kiedy szpitalem kierował jeszcze Janusz Atłachowicz.

Czytaj więcej...

SZCZEPIĄ SIĘ PRZECIW COVID-19 W GMINIE I POWIECIE [VIDEO]

Pomimo trudności z dostarczaniem szczepionek przeciw COVID-19 dla wytypowanych grup wiekowych takowe w dalszym ciągu prowadzone są w regionie. Na terenie powiatu wieluńskiego mamy 15 punktów szczepień. W samym Wieluniu są cztery. To przychodnie Hipokrates, Bomed, Medyk i Zdrowie. Tam szczepieni byli seniorzy. Jak zatem dalej przebiegają szczepienia?

Czytaj więcej...

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl