Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

WIELUŃSKI SZLAK ROKU 1920

Muzeum Ziemi Wieluńskiej otrzymało dofinansowanie na realizację zadania "Młodzi aktywni 1920 - Młodzi pamiętają 2020" ze środków Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022 w ramach Programu Dotacyjnego "Koalicje dla Niepodległej". W ramach projektu wieluńskie szkoły średnie wezmą udział w Grze Miejskiej inaugurującej Wieluński Szlak Roku 1920.

Czytaj więcej...

PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM LITERACKIEJ PODRÓŻY

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu otrzymała dotację ze środków Fundacji PZU na realizację projektu „Literacka Podróż”. W dniach 12-21 października 2020 r. będzie realizowany cykl spotkań i warsztatów literacko-podróżniczych. Bibliotekarze zabiorą uczestników projektu na wyprawę w różne zakątki świata.

Czytaj więcej...

JUBILEUSZOWE KRYTERIUM W MIEŚCIE [VIDEO]

W niedzielę, 13 września po raz 50-ty ulicami Wielunia ścigali się uczestnicy Ogólnopolskiego Kryterium Kolarskiego. Trasa wyścigu organizowanego przez klub MLKS Wieluń tradycyjnie wiodła okrążeniami liczącymi 1650 metrów każde, a liczba rund zależała od kategorii wiekowej.

Czytaj więcej...

JEJ PRACE EMANUJĄ ENERGIĄ I MIŁOŚCIĄ DO NATURY [VIDEO]

Prawie 30 prac malarki Anety Jaźwińskiej można oglądać na wystawie w Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Ekspozycja nosząca tytuł „Piękno stworzenia” emanuje energią, kolorem i miłością do natury. Wieluńskiej publiczności jej twórczość znana jest przede wszystkim z wystaw poplenerowych "Z biegiem Warty".

Czytaj więcej...

BEZ DUŻEGO WZROSTU BEZROBOCIA W REGIONIE [VIDEO]

Epidemia koronawirusa i co za tym idzie przymusowy postój wieluńskich firm na szczęście znacznie nie wpłynął na wzrost bezrobocia w mieście i powiecie. Takie dobre wiadomości miała ostatnio Małgorzata Pamuła- wicedyrektor PUP w Wieluniu, która o stanie bezrobocia poinformowała też radnych miejskich.

Czytaj więcej...

W ROLI GŁÓWNEJ TBS I PRZEDSIĘBIORSTWO KOMUNALNE [VIDEO]

Jeśli chodzi o spółki w których udziały ma Gmina Wieluń, to oprócz Energetyki Cieplnej mamy jeszcze Wieluńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego i Przedsiębiorstwo Komunalne. I właśnie nad rocznymi sprawozdaniami tych dwóch ostatnich debatowali również radni miejscy. Okazuje się, że TBS chce budować w Wieluniu nowe bloki.

Czytaj więcej...

WZNOWILI OBSŁUGĘ INTERESANTÓW [VIDEO]

Od minionego poniedziałku częściowo wznowiona została bezpośrednia obsługa klientów w wieluńskim Inspektoracie ZUS. Czynne są trzy stanowiska. Na sali obsługa będzie prowadzona przez doradcę płatnika składek, doradcę emerytalnego i przy stanowisku informacji ogólnej.

Czytaj więcej...

SPECJALIZOWAŁ SIĘ W GEOGRAFII, MUZYCE I TURYSTYCE [VIDEO]

Zmarł Paweł Packi, wieloletni nauczyciel geografii w I LO im. T. Kościuszki w Wieluniu. Ta smutna wiadomość dotarła do nas na początku tygodnia. Paweł Packi znany był nie tylko ze swojego zaangażowania w pracę geografa. Z dużym powodzeniem i sukcesem przygotowywał też szkolną młodzież do turniejów krasomówczych o czym wielokrotnie mówił na antenie naszej stacji.

Czytaj więcej...

DUMNI ZE SWOJEGO ARTYSTYCZNEGO PROJEKTU [VIDEO]

Trwa realizacja projektu kulturalnego Powiatowej Biblioteki Publicznej w Wieluniu „Nasze korzenie – nasza wielka duma!” Odbył się już cykl warsztatów muzycznych i studyjnych: z białego śpiewu prowadzone przez Annę Bystroń – Jajkiewicz, aranżacyjno-jazzowe prowadzone przez Michała Rorata oraz wokalne prowadzone przez Zofię Szpikowską.

Czytaj więcej...

W RAMACH EUROPEJSKICH DNI DZIEDZICTWA [FOTO]

W minioną sobotę odbył się VI Muzealny Rajd Rowerowy „Wszystkie drogi prowadzą do Ożarowa”. Rozpoczął się minutą ciszy dla uczczenia zmarłego dzień wcześniej Pawła Packiego, prezesa oddziału Jurajskiego Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego.

Czytaj więcej...

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl