Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

UTALENTOWANA MŁODZIEŻ I PROFESJONALNI MUZYCY [VIDEO]

Koncert promujący wydawnictwo „Zawierszowani” to pokłosie specjalnego muzycznego projektu „By pachniało wiosną i poezją” w czasie którego intensywnie przygotowywano się do wydania płyty z poezją śpiewaną, która ma nowatorsko promować literaturę.

Czytaj więcej...

SPECJALNY HAPPENING NA FINAŁ PROJEKTU BIBLIOTEKI [VIDEO]

Projekt „Fantastyczny Wieluń” realizowany przez bibliotekę miejską zakończył się happeningiem, podczas którego ogłoszono wyniki konkursu adresowanego do uczniów szkół ponadgimnazjalnych. Uczestnicy musieli pojawić się w przebraniu, które było inspirowane sagą Pieśni Lodu i Ognia z „Gry o tron”.

Czytaj więcej...

PAMIĘCI ZMARŁEGO TRENERA MKS-u [VIDEO]

MKS Piotrkowianin wygrał drugą edycję memoriału im. Dariusza Torchały. Goście z Piotrkowa Trybunalskiego przegrali wprawdzie jeden mecz, ale MKS PMDKiS miał w składzie kilku starszych zawodników i dlatego podopieczni Mai Zienkiewicz startowali w zawodach poza konkurencją.

Czytaj więcej...

„DOPÓKI MASZ WYBÓR” W WIELUŃSKIEJ SYRENIE [VIDEO]

Kolejna profilaktyczna impreza traktująca o zagrożeniach związanych z uzależnieniami i patologią- skierowana specjalnie do szkolnej młodzieży odbyła się w kinie Syrena. Zorganizowali ją wspólnie Komenda Powiatowa Policji w Wieluniu, przy współpracy z Gminną Komisją Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Czytaj więcej...

SZKOLENIA I PIENIĄDZE DLA WIELUŃSKICH FIRM [VIDEO]

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. gościła w Wieluniu w miniony poniedziałek. W ramach nowego- terenowego naboru do programu specjalny Camper Regio Strefy czekał na wieluńskich przedsiębiorców na Placu Legionów.

Czytaj więcej...

SPECJALNA SESJA W PRZEDEDNIU ABSOLUTORIUM [VIDEO]

Kolejna, tym razem nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej znów poświęcona była sprzedaży pocukrowniczych działek. Konkretnie trzech. Jak wiemy radni na poprzednim posiedzeniu byli zaskoczeni ceną sprzedaży gruntów- niezbyt wysoką. Dlatego zaraz na początku tego posiedzenia zaproponowano wyższe stawki.

Czytaj więcej...

AKCJA RATUNKOWA W PODWIELUŃSKIM MOKRSKU [VIDEO]

Coroczne ćwiczenia służb ratowniczych zlokalizowane tym razem na terenie zakładów mięsnych w Mokrsku pokazały jak ważna jest szybka reakcja w wyniku nieprzewidzianego zdarzenia i współpraca służb ratowniczych. Na terenie niemałej firmy, zatrudniającej pół tysiąca pracowników doszło do trzech zdarzeń.

Czytaj więcej...

KONFERENCJA DLA WIELUŃSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW

Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zapraszają na spotkanie informacyjne "Prawo do przedsiębiorczości. Małe firmy, wielkie zmiany". Spotkanie, które odbędzie się w najbliższy poniedziałek 18 czerwca o godz. 11.00 w Malinowym Dworze w Wieluniu jest jednocześnie jedynym w województwie łódzkim.

Czytaj więcej...

NOC BIBLIOTEK W WIELUNIU

„RzeczpospoCzyta”. Pod takim właśnie hasłem przebiegała IV wieluńska edycja ogólnopolskiej akcji "Noc Bibliotek”. Jedną z atrakcji bibliotecznej akcji był m.in. koncert nawiązujący do 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Czytaj więcej...

POSTAWILI NA POPISY LOKALNYCH WYKONAWCÓW [VIDEO]

Park Żwirki i Wigury uczęszczany głównie przez spacerowiczów i miłośników wypoczynku na świeżym powietrzu już za tydzień zapełni się setkami mieszkańców miasta i nie tylko. Właśnie na terenie parku rozgoszczą się bowiem Dni Wielunia. I będzie to już trzeci raz w tym miejscu.

Czytaj więcej...

Zmiany w pakiecie podst. TV cyfrowej

Prosimy wyszukać ponownie kanały cyfrowe. Aktualna lista (kliknij)

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.