Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

UROCZYSTE OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA SYBIRAKA [VIDEO]

Tegoroczne obchody Światowego Dnia Sybiraka, które w Wieluniu jak i w całym kraju miały miejsce 17 września mialy bardzo uroczysty charakter. Wszystko zaczęło się od specjalnego słowno- muzycznego montażu zatytułowanego „Pamiętajmy” w wykonaniu uczniów II LO im. J. Korczaka w Wieluniu.

Czytaj więcej...

PYTANIA O DROGOWE INWESTYCJE I TOMOGRAF DLA SZPITALA [VIDEO]

Wiele pytań do starosty wieluńskiego na sesji Rady Powiatu padło przy punkcie dotyczącym sprawozdania z prac zarządu powiatu między sesjami. W zasadzie przede wszystkim pytal radny Andrzej Stępień, a zaczęło się od tematu inwestycji na powiatowych drogach. Radny Stępień pytał też o nowy tomograf dla wieluńskiego szpitala.

Czytaj więcej...

UROCZYSTE POŻEGNANIE NA SESJI RADY POWIATU [VIDEO]

Trzeba uczciwie przyznać, że przynajmniej pierwsza część ostatniej sesji Rady Powiatu była czasem pożegnań. Z pracy w starostwie odeszły bowiem dwie osoby od lat z nim związane, które uroczyście pożegnano. Pierwszą był Andrzej Chowis- sekretarz powiatu wieluńskiego. Funkcję tę sprawował od grudnia 1998 roku, a zatem 23 lata.

Czytaj więcej...

O PRACY SPÓŁDZIELNI NA WALNYM ZGROMADZENIU [VIDEO]

Walne Zgromadzenie Członków WSM podzielone na 5 części, które w tym roku miało miejsce między 13 a 17 września odbywało się przy dość umiarkowanej frekwencji. Choć mieszkańców na zebraniach nie było zbyt wielu omawiano oczywiście na nich też sprawozdanie z działalności firmy za ubiegły rok.

Czytaj więcej...

UROCZYSTA PRZYSIĘGA U ŁÓDZKICH TERYTORIALSÓW [VIDEO]

Na terenie 31 Wojskowego Oddziału Gospodarczego odbyła się kolejna ważna uroczystość. Chorągiew Wojska Polskiego na ręce dowódcy łódzkich terytorialsów przekazał zastępca dowódcy Wojsk Obrony Terytorialnej. Ceremonia połączona była z przysięgą nowych żołnierzy 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej.

Czytaj więcej...

ROWEROWA WYPRAWA DO SZKÓŁKI LEŚNEJ W MIERZYCACH [VIDEO]

Ponad 50 osób wzięło udział w VII Muzealnym Rajdzie Rowerowym, którego trasa liczyła w tym roku około 20 km. Na starcie przy Muzeum Ziemi Wieluńskiej pojawili się zarówno stali bywalcy rajdów, jak również ci biorący udział po raz pierwszy. Rajd odbywał się w ramach Europejskich Dni Dziedzictwa.

Czytaj więcej...

GOSPODARZE IMPREZY SPISALI SIĘ BEZ ZARZUTU [VIDEO]

Ponad ćwierć tysiąca zawodników z Polski i Czech ścigało się w 51. Kolarskim Kryterium po licach centrum Wielunia. Organizacja tegorocznej edycji imprezy nie była łatwa. Nie chodzi tu wcale o ograniczenia związane z pandemią koronawirsua, lecz o te typowo komunikacyjne, wszak w samym centrum miasta prowadzonych jest wiele remontów na drogach, budują się też dwa nowe ronda.

Czytaj więcej...

WIELUŃ NA TRASIE WIRTUALNEGO TEATRU HISTORII [VIDEO]

Mobilne centrum edukacyjne – Wirtualny Teatr Historii „Niepodległa”  gościło w naszym mieście w miniony weekend. To multimedialna wystawa wybranych eksponatów prezentujących w nieszablonowy sposób historię II RP. Teatr umieszczono w specjalnym, rozsuwanym samochodzie ciężarowym i podzielono na kilka stref.

Czytaj więcej...

PYSZNA ŻYWNOŚĆ, SOKI I RĘKODZIEŁO ARTYSTYCZNE [VIDEO]

Zorganizowany w minioną niedzielę na plantach przy Muzeum Ziemi Wieluńskiej kiermasz produktów lokalnych Made in Wieluń okazał się bardzo dobrym pomysłem. I choć niedaleko od kiermaszu rozgościło się kryterium kolarskie, chętnych do skosztowania lokalnych pyszności nie brakowało.

Czytaj więcej...

CHĘTNIE POMAGALI I UDZIELALI WSKAZÓWEK [VIDEO]

W miniony weekend pracownicy Urzędu Miejskiego w Wieluniu wraz z rachmistrzami pomagali mieszkańcom Gminy Wieluń spisać się w ramach Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021.  To nie pierwszy raz, kiedy mieszkańcy miasta i gminy otrzymali taką pomoc. W lipcu do naszego miasta zawitał też specjalny spisobus.

Czytaj więcej...

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Poważne dziury w routerach WiFi wielu producentów

czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl