Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

TRZY CHÓRY I ORKIESTRA KAMERALNA Z LEGNICY [VIDEO]

W ramach koncertu „Muzyka- Most Między Światami”, który odbył się w kościele Św. Barbary wystąpili młodzi artyści z Wrocławia, Legnicy i Wielunia. Był to już zresztą piąty koncert z tego cyklu.

Czytaj więcej...

Z OKOLICZNOŚCIOWYMI ODZNACZENIAMI ORGANIZACJI [VIDEO]

Doroczne zebranie wieluńskiego koła Związku Kombatantów RP i Byłych Więźniów Politycznych, które jak zawsze odbyło się w Muzeum Ziemi Wieluńskiej zainaugurował wcale nie taki krótki koncert Chóru Senioralnego „Melodia”.

Czytaj więcej...

WYBIERALI SKŁAD NOWEJ RADY NADZORCZEJ WSM [VIDEO]

Walne Zgromadzenie Członków WSM  podzielone na 5 części odbywało się tym razem między 7 a 13 czerwca. Od poprzednich różniło je to, że wybierano na nich przedstawicieli do nowej RN firmy. Kadencja poprzedniej dobiegła bowiem końca.

Czytaj więcej...

KOLOROWA TULIA NA DNIACH WIELUNIA [VIDEO]

Niedziela na Dniach Wielunia 2019 też była pełna atrakcji. Na szczęście już przy znacznie przyjemniejszej pogodzie, bowiem sobota jak wiemy była bardzo upalna, wręcz tropikalna. Na głównej scenie ponownie prezentowały się lokalne formacje doskonale znane ze stacji TVK WSM.

Czytaj więcej...

LOKALNI ARTYŚCI NA PODWALU I KONCERTY W PARKU [VIDEO]

Dni Wielunia 2019 tak naprawdę rozpoczęły się już w piątek popołudniową porą od Ogólnopolskiego Przeglądu Kapel Rockowych. Najwięcej publiczności, nie tylko z Wielunia zgromadziły rzecz jasna dwa weekendowe dni: sobota i niedziela. W sobotę wszystko zaczęło się od uroczystego wejścia na Podwale uczestników kolejnego Marszu dla Życia i Rodziny.

Czytaj więcej...

ZAŚPIEWALI PIEŚNI REGIONU WIELUŃSKIEGO

Zespół Śpiewaczy Czeremcha, działający przy Filii Bibliotecznej w Rudzie, reprezentował Gminę Wieluń na VII Przeglądzie Zespołów Ludowych  w Biskupicach Oławskich.

Czytaj więcej...

WYŚPIEWALI KOLEJNĄ NAGRODĘ

Chór Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu zdobył Srebrny Dyplom w 54. Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej w Międzyzdrojach w konkursie muzyki współczesnej. Ponadto zespół otrzymał nagrodę dyrektora artystycznego festiwalu - profesora Dariusza Dyczewskiego.

Czytaj więcej...

PIERWSZA EDYCJA WIELUŃSKIEJ PIONY [VIDEO]

345 uczestników zgromadził bieg uliczny Wieluńska Piona. W pierwszej edycji zawodów, w których jak sama nazwa wskazuje, rywalizowano na pięć kilometrów, zwyciężył Mateusz Pawełczak. Zawodnik reprezentujący Klub Biegacza Florian Zajączki Drugie uporał się z tym dystansem dokładnie w 16 minut.

Czytaj więcej...

CZYTELNICZA AKCJA W CENTRUM MIASTA [VIDEO]

„Jak nie czytam, jak czytam” to hasło najpopularniejszej w kraju akcji czytelniczej polegającej na biciu rekordu we wspólnym czytaniu. Do ogólnopolskiego przedsięwzięcia przystąpiła również Miejska Biblioteka Publiczna.

Czytaj więcej...

POZNALI HISTORIĘ I OBYCZAJE MAŁEJ OJCZYZNY [VIDEO]

„Wieluńskie pierzajki”, czyli warsztaty gwary ludowej zorganizowała Powiatowa Biblioteka Publiczna we współpracy z PMDKiS. Był to pierwszy etap ciekawego projektu, jaki realizują obie placówki. Podczas warsztatów uczestnicy z wieluńskich szkół odbyli podróż w czasie po dawnej ziemi wieluńskiej.

Czytaj więcej...

Awaria TV i internetu w os. Stodolniana

Ponownie z przykrością informujemy, iż z powodu niezawinionej przez nas awarii, w najbliższym czasie, w os. Stodolniana nie będzie dostępu do internetu i telewizji. Awaria została spowodowana przerwaniem głównego kabla dosyłowego przez drogowców w trakcie prac remontowych na ul. Popiełuszki.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl