Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

TRZECI BATALION TERYTORIALSÓW

9 Łódzka Brygada Obrony Terytorialnej poszerza szeregi. Rozpoczęło się formowanie 93 batalionu lekkiej piechoty w Łasku wchodzącego w skład 9ŁBOT. Jego szeregi zasilą Terytorialsi, którzy służą już w 91 i 92 batalionie lekkiej piechoty i złożą wniosek o przeniesienie do nowego batalionu a także nowi ochotnicy, którzy zgłoszą chęć służby W łaskim batalionie.

Czytaj więcej...

SPECJALNIE DLA TEGOROCZNYCH MATURZYSTÓW

Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego rozpoczęła nabór wniosków w programie Stypendia Pomostowe (Segment II) realizowanym wspólnie z Fundacją Edukacyjną Przedsiębiorczości z Łodzi. Wnioski można składać już od dziś do 22 lipca, do godziny 14:00 w biurze Fundacji. W tegorocznej edycji Fundacja udzieli 3 rekomendacji, a roczne stypendium wynosi 7.000 zł !

Czytaj więcej...

KONCERT W SYRENIE STUDIA PIOSENKI METRO [VIDEO]

Musicalowy koncert w kino - teatrze „Syrena” był podsumowaniem tegorocznych, artystycznych dokonań uczniów Studia Piosenki Metro. Na scenie zaprezentowano wiele kompozycji Teatru Studio Buffo, m. in. „Piotruś Pan” czy „Kopciuszek”.

Czytaj więcej...

PROMOWALI NA FESTYNIE IDEĘ BUDOWY DOMU SENIORA [VIDEO]

Festyn w Rudzie, który odbył się przed dawnym Pałacem Taczanowskich zorganizowano z dość dużym rozmachem. Jego główny cel to oczywiście promocja idei utworzenia w tym miejscu Domu Seniora. Zabiega o to od ponad dwóch lat Stowarzyszenie „Tacy Sami”, które jest właścicielem obiektu i które było głównym organizatorem tej plenerowej imprezy.

Czytaj więcej...

O NOWEJ OBWODNICY NA KOLEJNYM SPOTKANIU [VIDEO]

Kolejne spotkanie firmy Ivia z Katowic oraz łódzkiego oddziału GDDKiA w Łodzi z mieszkańcami Wielunia i okolicznych miejscowości było zarazem trzecim w całości poświęconym budowie nowej obwodnicy Wielunia mającej docelowo jak wiemy  wyprowadzić poza Wieluń ruchu tranzytowy z dróg krajowych 43 i 45.

Czytaj więcej...

PRZEPRAWA WODNA I NOWY NABÓR U TERYTORIALSÓW [VIDEO]

Żołnierze 9 Łódzkiej Brygady Obrony Terytorialnej w ramach szkoleń rotacyjnych realizują zajęcia z taktyki, działań przeciwkryzysowych, topografii, strzelectwa. Terytorialsi z 91 batalionu lekkiej piechoty podczas ostatniej rotacji szkolili się z topografii i mieli do pokonania przeprawę wodną przez rzekę Pilicę.

Czytaj więcej...

SIEDEM MEDALI DLA UKS PIĄTKA WIELUŃ

Czternastoosobowa drużyna UKS Piątka Wieluń wzięła ostatnio udział w Indywidualnych Mistrzostwach Juniorów Województwa Łódzkiego w Szachach Klasycznych i Błyskawicznych. Szachowa impreza odbyła się W Zarzeczu k. Burzenina. Organizatorem zawodów był Okręgowy Związek Szachowy w Łodzi.

Czytaj więcej...

NIEZWYKLE UDANY SEZON PIŁKARZY WKS 1957 [VIDEO]

Jak przystało na mistrza sieradzkiej klasy okręgowej, zwycięstwem pożegnali się z wieluńskimi fanami piłkarze WKS-u 1957. Na głównym boisku stadionu WOSiRu, gospodarze rozgromili 5:0 TS Janiszewice, a łupem bramkowym sprawiedliwie podzielili się: Kamil Wira, Kamil Wójcicki, Mikołaj Cyrus, Jakub Zuzewicz i Jakub Kozica.

Czytaj więcej...

PODSUMOWANIE SEZONU NA SCENIE „POD MORWĄ” [VIDEO]

Emdekolada, jedna ze sztandarowych imprez Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu za rok będzie obchodziła okrągły jubileusz. W tym roku na zakończenie artystycznego sezonu w Domku Harcerza zorganizowano bowiem już 29 edycję tej popularnej plenerowej imprezy.

Czytaj więcej...

CHCĄ POZNAĆ OPINIĘ MIESZKAŃCÓW W WAŻNEJ SPRAWIE [VIDEO]

Czy ulica 18 Stycznia zmieni nazwę? Jest taki pomysł. Urząd Miejski przygotował w tej sprawie specjalną ankietę. To w związku z projektem uchwały w sprawie zmiany nazwy ulicy 18 Stycznia w Wieluniu, złożonej przez Radnych Rady Miejskiej: Romana Drosińskiego, Annę Dziubę-Marzec, Wojciecha Psuję i Tomasza Akulicza.

Czytaj więcej...

Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl