Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

SPECJALNIE DLA ROLNIKÓW

Dziś zawita do Wielunia Mobilne Miejsce Spisowe- Spisobus. W godzinach 9.00- 12.00 Spisobus będzie na Targowisku Miejskim przy Zielonej, przy wejściu na targowisko. Z kolei w godzinach 12.00- 14.30 Spisobus pojawi się na parkingu obok Ratusza. Aby dokonać wpisu należy mieć ze sobą numer gospodarstwa lub pesel.

Czytaj więcej...

ŻOŁNIERZE Z WOT WSPOMAGAJĄ SŁUŻBĘ ZDROWIA [VIDEO]

Do służby w 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej nowi ochotnicy wstąpili 14 listopada. W gronie 30 osób mających od 18 do 50 lat, jest 10 kobiet. Wojsko realizuje ostatnio też wsparcie podmiotom leczniczym. Do wykonywania tego zadania skierowanych zostało 23 żołnierzy, którzy pracują w systemie zmianowym tak jak służba zdrowia.

Czytaj więcej...

TWÓRCZE INSPIRACJE ZNANEJ PISARKI [VIDEO]

Spotkanie ze znaną autorką powieści historycznych Joanną Jax, które w Miejskiej i Gminnej Biblioteki Publicznej w Wieluniu odbyło się na początku listopada  w głównej mierze zorganizował Dyskusyjny Klub Książki działający przy miejskiej książnicy. Podczas rozmowy z moderatorką spotkania Iwoną Podeszwą, pisarka opowiedziała o swoich inspiracjach twórczych.

Czytaj więcej...

WYBIERZ DOGODNY DLA SIEBIE TERMIN [VIDEO]

Nowa usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym” ruszyła 16 listopada i jest już dostępna w całym kraju, a zatem i w Wieluniu. Załatwienie sprawy podczas bezpośredniej wizyty w urzędzie będzie możliwe po jej wcześniejszym umówieniu. Zwiększy to bezpieczeństwo podatników i komfort przy załatwianiu spraw. Wiele spraw można załatwiać oczywiście online.

Czytaj więcej...

OSTATNIE POŻEGNANIE DARKA SZYMANKA [VIDEO]

Dariusz Szymanek od 11 lat pracował w WDK, był akustykiem, ale też muzykiem. Grał na perkusji w zespole Old Traditional Jazz Band. Każdy, kto miał okazję z nim współpracować na niezliczonych koncertach czy innych wydarzeniach w Wieluniu cenił jego profesjonalizm oraz życzliwe podejście.

Czytaj więcej...

MNIEJ ZAKAŻEŃ W GMINIE I POWIECIE [VIDEO]

Najnowsze statystyki dotyczące zachorowań na koronawirusa w naszym regionie niewątpliwie mówią, że jest ich mniej. Mamy z kolei więcej zgonów z powodu Covid- 19 co zresztą potwierdzają ogólnokrajowe statystyki. Kilka zakażonych koronawirusem osób zmarło też w wieluńskim szpitalu. Praktycznie wszyscy mieli choroby współistniejące.

Czytaj więcej...

WOJEWÓDZKA DOTACJA DLA WIELUŃSKICH STRAŻAKÓW [VIDEO]

Kolejna sesja Rady Powiatu która odbyła się oczywiście w trybie on- line miała jednocześnie nadzwyczajny charakter. Chodziło o szybkie wprowadzenie zmian w budżecie powiatu. Pojawiły się bowiem dodatkowe środki w formie dotacji z Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi. Pieniądze będą przeznaczone na zakup nowego sprzętu dla strażaków z KP PSP w Wieluniu.

Czytaj więcej...

PATRIOTYCZNE ŚPIEWANIE W INTERNECIE [VIDEO]

Pomimo, że była to już XXII edycja Międzypowiatowego Festiwalu Piosenki Patriotycznej i Pieśni Polskiej, zainteresowanie udziałem młodych wokalistów w tym artystycznym przedsięwzięciu nie maleje, wręcz przeciwnie. Dzięki temu, że festiwal odbył się z powodu pandemii w trybie on- line uczestnicy zgłosili się także z dość odległych od Wielunia miejsc w Polsce.

Czytaj więcej...

PSI WOLONTARIAT W WIELUNIU I REGIONIE

W tym trudnym czasie właściciele zwierzaków, przebywający na kwarantannie, potrzebują naszej pomocy! Dlatego powstaje Psi Wolontariat. Pod postem na profilu https://www.facebook.com/zwierzakiwieluniaki można zgłaszać w komentarzach potrzebę pomocy w wyprowadzaniu pupila oraz chęć zabrania zwierzaka na spacer.

Czytaj więcej...

PYTAJĄ O RENTY, EMERYTURY, SPRAWY FIRM I PRACOWNIKÓW [VIDEO]

Na początku listopada, o czym mówiliśmy już na naszej antenie, w ZUS ruszyły e- wizyty. Od 4 do 12 listopada, na terenie łódzkiego zrealizowano ok. 200 e-wizyt. Najwięcej na terenie działania I oddziału w Łodzi – 102 i II oddziału – 52. Bezpieczniejszym rozwiązaniem niż wizyta w ZUS, jest kontakt z Zakładem przez internet w formie e-wizyty lub przez Platformę Usług Elektronicznych PUE ZUS.

Czytaj więcej...

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl