Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

WYWALCZYLI SZKOŁĘ DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH DZIECI [VIDEO]

O ZS Specjalnych, który nie tak dawno zorganizował Niebieski Marsz dla Autyzmu znów jest głośno w mieście. Chodzi o Szkołę Przyspasabiającą do Pracy. Sprawa jej utworzenia stanęła więc po raz drugi na forum Rady Powiatu, bo to przecież właśnie powiat jest organem prowadzącym dla tej i wielu innych szkół.

Czytaj więcej...

NABÓR PROJEKTÓW ROZPOCZĘTY

Ruszył drugi w historii województwa łódzkiego Budżet Obywatelski, w którym na pomysły mieszkańców przeznaczono 8 milionów złotych. 16 kwietnia rozpoczął się nabór projektów. Do 16 maja br. będzie można składać projekty m.in o charakterze prospołecznym, kulturalnym, edukacyjnym, sportowym, turystycznym lub ekologicznym.

Czytaj więcej...

AWANSOWALI Z PIĄTEGO MIEJSCA [VIDEO]

WKS Siatkarz kontynuuje sezon 2017/18. Mimo że do finału łódzkiej trzeciej ligi wielunianie awansowali dopiero z piątego miejsca, w zawodach w Sieradzu przegrali tylko z gospodarzami, awansując tym samym do pierwszej tury barażów o awans o wejście do drugiej ligi.

Czytaj więcej...

O PRADZIEJOWEJ HISTORII ZIEMI WIELUŃSKIEJ [VIDEO]

Wykład dla słuchaczy Uniwersytetu III wieku okazał się ciekawą lekcją historii. Prelekcja traktowała o niezwykłych znaleziskach archeologicznych i ciekawostkach związanych z pradziejową historią ziemi wieluńskiej.

Czytaj więcej...

CODZIENNE ŻYCIE PRZEWODNIM TEMATEM TWÓRCZOŚCI [VIDEO]

Elżbieta Wanat-Antonowska swoją działalność związaną ze sztuką rozpoczęła w grupie artystycznej działającej w WDK. Następnie studiowała na Wydziale Plastyczno-Artystycznym Uniwersytetu Śląskiego w Cieszynie, gdzie na ostatnim roku pracowała jako asystentka prof. Jerzego Wrońskiego w pracowni malarstwa.

Czytaj więcej...

NIE ZOSTANĄ MISTRZAMI [VIDEO]

Młodzicy MKS-u PMDKiS-u nie zostaną jednak mistrzami województwa. W decydującym meczu najlepsza młodzieżowa grupa wieluńskich szczypiornistów uległa bowiem w Łodzi tamtejszej Anilanie 15:22.

Czytaj więcej...

O IMPREZACH, FILMACH I KOMERCYJNEJ FUNKCJI „SYRENY” [VIDEO]

Nadchodzące letnie miesiące dla Wieluńskiego Domu Kultury będą tak jak zawsze bardzo pracowite. WDK szykuje bowiem wiele imprez plenerowych łącznie z Dniami Wielunia. O tym jednak trochę później. Teraz bowiem o kinie „Syrena” w nawiązaniu do materiału naszej stacji, który pokazaliśmy w Wydarzeniach 16 marca.

Czytaj więcej...

BĄDŹ LOKALNYM PATRIOTĄ! ZOSTAW 1% W GMINIE WIELUŃ [VIDEO]

Aby rozliczyć się z fiskusem niekoniecznie trzeba osobiście udać się do Urzędu Skarbowego. Ci którzy zechcą jednak uczynić to osobiście, oczywiście mogą. Choćby dzisiaj. W sobotę bowiem wieluński Urząd Skarbowy organizuje specjalny dzień otwarty przeznaczony przede wszystkim dla seniorów.

Czytaj więcej...

CHCĄ OGLĄDAĆ MUNDIAL W PIWNYCH OGRÓDKACH [VIDEO]

Pusty o tej porze roku Plac Legionów raczej nikogo nie dziwi. Lecz gdyby ów plac również latem był pusty, to z pewnością zwróciłoby uwagę niejednych. Mowa oczywiście o piwnych ogródkach, których tegoroczny byt na Placu Legionów był zagrożony. Dlaczego? Bo tak postanowił włodarz miasta.

Czytaj więcej...

NOWY ROZKŁAD PO POPRAWKACH [VIDEO]

Od 16 kwietnia wchodzi w życie nowy rozkład jazdy komunikacji miejskiej w Gminie Wieluń. Jego przygotowanie poprzedzone było konsultacjami z sołtysami, przewodniczącymi osiedli i radnymi. Chodzi o to, aby nowy rozkład uwzględnił potrzeby większości mieszkańców. Nowe rozkłady jazdy dostępne są na stronie: http://www.wielun.pl/przetargi/ogloszenia/1943-rozklad-jazdy-autobusow.html

Czytaj więcej...

Viasat Nature w jakości HD

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.