Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

PATRIOTYCZNIE I RELIGIJNIE W DOLINIE OBJAWIENIA [VIDEO]

Popołudniową porą 15 sierpnia mieszkańcy Wielunia wzięli udział w patriotyczno-religijnych uroczystościach przy Źródełku Objawienia w lesie w pobliżu wsi Kałuże. Mszę św. w leśnej katedrze celebrował biskup pomocniczy Archidiecezji Częstochowskiej ks. Andrzej Przybylski.

Czytaj więcej...

OBCHODY ROCZNICY BITWY WARSZAWSKIEJ [VIDEO]

Jak co roku w Wieluniu odbyły się obchody Święta Wojska Polskiego. Uroczystość rozpoczęła się Mszą św. w intencji Ojczyzny, odprawioną zgodnie z tradycją w kościele św. Józefa.

Czytaj więcej...

UKS PIĄTKA NA TURNIEJU SZACHOWYM

W dniach 10-12.08.2018r. odbywały się we Wrocławiu Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich oraz Błyskawicznych. W tym roku w Mistrzostwach grało prawie 1000 dzieci z klubów całej Polski. W dwóch grupach turniejowych grało ponad 130 zawodników.

Czytaj więcej...

WIEJSKIE OBYCZAJE I ZABAWA PRZY MUZYCE

19 sierpnia w Rudzie odbędą się Dożynki Gminy Wieluń - wydarzenie kultywujące wiejskie obyczaje i świetną zabawę przy dźwiękach tanecznej muzyki. Dożynki rozpoczną się o godzinie 14.00 korowodem wieńców dożynkowych, następnie o godzinie 14.30 Msza święta Dziękczynna za zbiory.

Czytaj więcej...

WYDARZENIE JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO [VIDEO]

25 sierpnia odbędą się po raz pierwszy w Wieluniu ogólnopolskie zawody Central Cross Combat 2018. Sportową imprezę organizuje Kuźnia Sylwetki na czele z jej szefem Maciejem Barańskim. Zawody odbędą się w formule CrossFit. To wielogatunkowa aktywność fizyczna.

Czytaj więcej...

OFICJALNA NOMINACJA NA STANOWISKO KOMENDANTA [VIDEO]

Na początku sierpnia w auli wieluńskiej komendy odbyła się uroczystość powołania na stanowisko Komendanta Powiatowego Policji w Wieluniu młodszego inspektora Grzegorza Libury, dotychczas pełniącego obowiązki Komendanta wieluńskiej komendy.

Czytaj więcej...

ŚPIEWALI PIOSENKI POPULARNEGO WOKALISTY [VIDEO]

XVIII Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie tym razem zatytułowano "Z Tobą chcę oglądać świat..." Jego tematem przewodnim była twórczość popularnego piosenkarza Zbigniewa Wodeckiego, a organizatorem Przeglądu było Stowarzyszenie dla Osób Potrzebujących Pomocy „Razem”.

Czytaj więcej...

WYCIECZKA DO FABRYKI UŚMIECHU I PLANETARIUM [VIDEO]

Kolejny wakacyjny tydzień w placówkach WSM również należał do bardzo udanych. Rajem na ziemi dla dzieci okazała się Fabryka Uśmiechu w Częstochowie, która powstała z myślą o najmłodszych. Zabawy w labiryncie ze specjalnym boiskiem, armatkami do strzelania oraz trampolinami i zjeżdżalniami to nie lada atrakcja.

Czytaj więcej...

POETYCKIE KLIMATY NA FINAŁ CITY PLAŻY [VIDEO]

Trzeba uczciwie przyznać, że tego lata było na co popatrzeć i czego posłuchać. Organizator City Plaży- Wieluński Dom Kultury przygotował w sumie 15 plenerowych koncertów i jedno widowisko artystyczne- spektakl Teatru Ognia Nam Tara. Wszystko w nowej lokalizacji. Czy lepszej? Każdy oceni sam.

Czytaj więcej...

ŁAWKI NIEPODLEGŁOŚCI - KONKURS DLA SAMORZĄDÓW

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłosiło konkurs ofert na budowę Ławek Niepodległości, który adresowany jest do gmin, powiatów lub województw. Do 10 września samorząd musi dostarczyć do Ministerstwa wszystkie wymagane dokumenty. MON przekaże gotowy projekt Ławki Niepodległości i sfinansuje nawet 80 procent kosztów jego realizacji.

Czytaj więcej...

Nowy kanał w pakiecie podstawowym TV

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.