Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

POMOGĄ LOKALNYM FIRMOM W CZASIE KRYZYSU [VIDEO]

Coraz trudniejsza kondycja lokalnych firm, a ma to rzecz jasna związek z panmedią koronawirusa zmienia rzeczywistość na tyle, że konieczne są szybkie działania, aby je ratować. Tylko do 29 marca w województwie łódzkim przedsiębiorcy złożyli 1359 wniosków do ZUS o odroczenie terminu płatności składek.

Czytaj więcej...

KORONAWIRUS: TO WARTO WIEDZIEĆ [VIDEO]

Zgodnie z komunikatem prasowym Urzędu Wojewódzkiego w Łodzi z 1.04.2020- o sytuacji epidemiologicznej w województwie łódzkim jest 13 kolejnych zakażeń koronawirusem potwierdzonych pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnych. Są to osoby w wieku od 20 do 94 lat.

Czytaj więcej...

TANECZNE POPISY DEBIUTANTÓW I PROFESJONALISTÓW [VIDEO]

Na XIII Turniej Tańca Nowoczesnego Wieluński Dance, który odbył na początku marca, a zatem jeszcze przed oficjalnym zawieszeniem masowych imprez i pracy instytucji kultury przyjechało do Wielunia kilkuset miłośników tańca. Publiczności było niestety jak na lekarstwo, a wszystko związane z rozwijającą się już wtedy w naszym kraju epidemią koronawirusa.

Czytaj więcej...

POCHWALILI SIĘ NOWĄ PUBLIKACJĄ [VIDEO]

Choć placówki kulturalne są z oczywistych względów zamknięte dla publiczności nie oznacza to jednak, że nie pracują w ogóle. Muzeum Ziemi Wieluńskiej pochwaliło się ostatnio nową publikacją. Chodzi o wydawnictwo „Wieluń w czasach Piastów i Jagiellonów”.

Czytaj więcej...

“ODPORNA WIOSNA” Z TERYTORIALSAMI

Wojska Obrony Terytorialnej prowadzą pierwszą w historii ogólnopolską operację przeciwkryzysową pod kryptonimem „Odporna Wiosna” (Resilient Spring). Już 2500 żołnierzy WOT jest bezpośrednio zaangażowanych w przeciwdziałanie rozpowszechnianiu się pandemii koronawirusa. Pozostałe 22000 terytorialsów jest gotowych podjąć takie działania w ciągu 12 godzin od chwili zgłoszenia.

Czytaj więcej...

CHCĄ SCHRONISKA DLA PSÓW W WIELUNIU [VIDEO]

Dyskusja o budowie w Wieluniu schroniska dla psów wywiązała się na ostatniej sesji Rady Miejskiej przy punkcie dotyczącym przyjęcia przez radnych informacji z realizacji programu opieki nad bezdomnymi zwierzętami w 2019 roku. Na posiedzeniu pojawili się zatem przedstawiciele schroniska dla psów w Czartkach pod Sieradzem.

Czytaj więcej...

DOFINANSUJĄ PROEKOLOGICZNE PROJEKTY [VIDEO]

Eksperci z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi, którzy nie tak dawno gościli w Wieluniu na specjalnym spotkaniu w warsztatach budowlanych ZS nr 1 mówili m.in. o dofinansowaniu do ekologicznych projektów inwestycyjnych.

Czytaj więcej...

WIELUŃSKI SZPITAL W OBLICZU PANDEMII [VIDEO]

Przed budynkiem wieluńskiego szpitala stanął niedawno ten oto namiot w którym wstępnie będą badani pacjenci trafiający do lecznicy. Zatwierdzono też niezbędne procedury związane z postępowaniem medycznym wyposażonego w odpowiedni sprzęt namiotu.

Czytaj więcej...

W TROSCE O KONDYCJĘ WIELUŃSKICH FIRM [VIDEO]

W związku z pandemią i czasowym wyłączeniem z bieżącej działalności firm i instytucji wiele z nich zaczyna borykać się z problemami finansowymi. Aby im pomóc Przewodniczący RM Tomasz Akulicz wystosował do burmistrza Pawła Okrasy specjalne pismo. Zwraca w nim uwagę, aby magistrat podjął szybkie działania w zakresie udzielenia im pomocy.

Czytaj więcej...

APELUJĄ DO MIESZKAŃCÓW PRZEZ MEGAFONY

Wieluńscy dzielnicowi podczas codziennej służby kontrolują miejsca przebywania osób objętych kwarantanną i sprawdzają czy są respektowane nowe przepisy prawne. Mundurowi z wieluńskiej komendy przez zamontowane na radiowozach megafony apelują też do mieszkańców m.in. o ograniczenie wychodzenia z domu.

Czytaj więcej...

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Więcej informacji

Uwaga: zmiana terminu wyłączenia

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl