Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

NOWE AUTO DLA POWIATU, AKCJA PCK I KONCERT [VIDEO]

Sobota w samym centrum Wielunia przebiegać będzie pod znakiem trzech wydarzeń. O 12.30 przed budynkiem Starostwa odbędzie się uroczyste przekazanie samochodu dla Powiatu Wieluńskiego. Na Placu Legionów w godz. 9:00-12:00 trwać będzie z kolei akcja krwiodawstwa na rzecz Oddziału Chirurgii Ogólnej SP ZOZ w Wieluniu. Wieczorem na Placu będzie też koncert.

Czytaj więcej...

WYBUDUJĄ NOWĄ OBWODNICĘ WIELUNIA [VIDEO]

Kolejna wizyta w Wieluniu Ministra Infrastruktury Andrzeja Adamczyka, który odwiedził nasze miasto na zaproszenie posła Pawła Rychlika dotyczyła bardzo ważnej kwestii jaką jest budowa drugiej, tym razem południowo- zachodniej obwodnicy miasta. Wieluń został ujęty w rządowym programie „stu obwodnic”, który ma być realizowany w latach 2020 – 2030.

Czytaj więcej...

ZIELONA ENERGIA I NOWOCZESNE TECHNOLOGIE [VIDEO]

Gmina Wieluń stawia na transformację energetyczną oraz konkurencyjność lokalnych przedsiębiorstw. Dlatego w tym tygodniu w Wieluniu powołano do życia „Wieluński Klaster Energii”. Zielona energia elektryczna i cieplna oraz nowoczesne technologie wodorowe to przyszłość, która będzie wykorzystana dla rozwoju gminy Wieluń- zapowiada Burmistrz Wielunia Paweł Okrasa.

Czytaj więcej...

BONY DLA KLUBÓW SPORTOWYCH OD PANI MINISTER [VIDEO]

Minister Sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk, która przyjechała do ZS nr 1 w Wieluniu spotkała się m.in. ze szkolną młodzieżą i lokalnymi sportowcami. Pani minister wręczyła ponadto bony klubom sportowym działającym w naszym regionie w ramach programu “Klub 2020”.

Czytaj więcej...

ZAPRASZAJĄ DO SIEBIE Z KARTĄ DUŻEJ RODZINY

Od 1 lipca 2020 Muzeum Ziemi Wieluńskiej włącza się w program Karta Dużej Rodziny. Oznacza to, że posiadacze kart z całej Polski mogą zwiedzać muzeum na preferencyjnych warunkach płacąc za bilety odpowiednio 4 i 2 zł. Aby skorzystać ze zniżki wystarczy okazać kartę.

Czytaj więcej...

WYGRAŁ W GMINIE WIELUŃ I CAŁYM POWIECIE [VIDEO]

W pierwszej turze wyborów na Prezydenta RP w powiecie wieluńskim zdecydowanym liderem głosowania mieszkańców naszego regionu okazał się Andrzej Duda, który zdobył nieco ponad 54% wszystkich głosów. Na drugim miejscu uplasował się Rafał Trzaskowski. Jego wynik to niespełna 21% wszystkich głosów.

Czytaj więcej...

DWUDZIESTA, POPLENEROWA WYSTAWA W MUZEUM [VIDEO]

Ponad 50 prac artystów – uczestników ubiegłorocznego Ogólnopolskiego Pleneru Malarstwa Figuratywnego im. Jerzego Dudy-Gracza, można oglądać w Muzeum Ziemi Wieluńskiej na wystawie „Z biegiem Warty – Kamion 2019”. Wernisaż odbył się przy ograniczonej liczbie publiczności, jednak chętnych do podziwiania obrazów nie brakowało.

Czytaj więcej...

KOSIĆ TRAWĘ CZY URZĄDZAĆ W MIEŚCIE KWIETNE ŁĄKI? [VIDEO]

Pytania o zieleń w mieście, ale też wykaszanie traw, w szczególności przy głównych ciągach komunikacyjnych choć  nie tylko, są o tej porze roku bardzo zasadne. Nie ma co ukrywać, że ciepła, wilgotna i zarazem deszczowa pogoda jaką mamy ostatnio powoduje, że trawa rośnie na potęgę.

Czytaj więcej...

KOMPOSTOWNIA RUSZY NA POCZĄTKU LIPCA? [VIDEO]

W trakcie realizacji są w dalszym ciągu dwie inne inwestycje. Pierwsza z nich to żłobek, który cały czas buduje się. W miniony poniedziałek rozpoczął się do niego nabór pracowników. Oferty należy składać w Urzędzie Miejskim w Wieluniu do 3 lipca.

Czytaj więcej...

KORONAWIRUS W POWIECIE WIELUŃSKIM [VIDEO]

Aktualna sytuacja epidemiologiczna na terenie powiatu wieluńskiego jeśli chodzi o zakażenia koronawirusem jest stabilna. Liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjne z wynikiem dodatnim nie przekroczyła na szczęście jeszcze 200 osób. A co z koronawirusem na egzaminach maturalnych?

Czytaj więcej...

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl