Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

DOŻYNKI W DĄBROWIE [VIDEO]

Barwny dożynkowy korowód, dziękczynna msza polowa, występy zespołów ludowych oraz finałowa zabawa - tak wyglądało  święto plonów gminy Wieluń. Tegoroczna impreza podsumowująca zbiory została przygotowana w Dąbrowie.

Czytaj więcej...

OBCHODY ROCZNICY "CUDU NAD WISŁĄ" [VIDEO]

Uroczyste obchody święta Wojska Polskiego w Wieluniu rozpoczęły się mszą w intencji Ojczyzny, odprawioną zgodnie z tradycyją  w kościele św. Józefa. W obecności pocztów sztandarowych i najważniejszych przedstawicieli wieluńskiego samorządu, wspominano wydarzenia z 15 sierpnia 1920 roku - zwycięstwo nad Armią Czerwoną.

Czytaj więcej...

KOLEJNY TYDZIEŃ WAKACYJNEGO ODPOCZYNKU [VIDEO]

Wkrótce koniec wakacji, ale dzieci z naszych osiedli uczestnicząc w atrakcjach organizowanych przez klub SDK i os. Kopernika wcale o tym nie myślały.

Czytaj więcej...

O BUDOWIE NOWEGO SCHRONISKA [VIDEO]

Psy odławiane z naszego regionu spokojnie przebywają sobie w schronisku w  Czartkach pod Sieradzem. I tak jest już od wielu lat. To oczywiście kosztuje i to w sumie nie mało. Czy zatem nie warto pomyśleć jednak o budowie nowego schroniska na miejscu? Temat powraca co jakiś czas.

Czytaj więcej...

DOSTANĄ NOWY AMBULANS MEDYCZNY [VIDEO]

Głównym tematem szpitalnej konferencji władz powiatu, posła Rychlika i rzecz jasna dyrekcji SP ZOZ było przekazanie informacji o tym, że wieluńska lecznica otrzyma z Ministerstwa Zdrowia dotację w wysokości 400 tys. zł na zakup nowego ambulansu. Wystarał się o to poseł Paweł Rychlik.

Czytaj więcej...

PROJEKT FUNDACJI SŁOWEM PISANE [VIDEO]

Uroczyste odsłonięcie i poświęcenie Ławeczki Kierocińskiej miało miejsce na skrzyżowaniu ulic Św. Barbary i Joanny Żubr w niedzielne popołudnie 11 sierpnia. Ławeczkę wykonał Łukasz Zabłocki, twórca ludowy związany z Ziemią Wieluńską.  

Czytaj więcej...

SZYKUJĄ DRUGĄ EDYCJĘ ZAWODÓW [VIDEO]

Ogólnopolskie zawody Central Cross Combat, których pierwsza edycja odbyła się rok temu cieszyły się na tyle powodzeniem, że ich organizatorzy pomyśleli o drugiej. Tegoroczna edycja Central Cross Combat będzie aż dwudniowa. Ubiegłoroczne zawody zorganizowano w formule CrossFit. To wielogatunkowa aktywność fizyczna.

Czytaj więcej...

SPACER DO LASKU I WIZYTA W MUZEUM ZAPAŁEK [VIDEO]

W kolejnym wakacyjnym tygodniu dzieci z Klubu Osiedla Kopernika wyruszyły na długi spacer do lasku miejskiego, który jest popularnym miejscem spotkań,  spacerów i wycieczek rowerowych. Na boisku za ogrodem działkowym pojawiły kocyki. Był też piknik. Oprócz smakołyków nie brakowało także wesołych gier i zabaw.

Czytaj więcej...

PONOWNIE W ROLI PRZEWODNICZĄCEGO RADY [VIDEO]

Nadzwyczajną sesję Rady Powiatu, która odbyła się 30 lipca ponownie poprowadził jej przewodniczący Krzysztof Owczarek. Do pracy w powiatowym samorządzie powrócił po ponad półrocznej przerwie. Przypomnijmy, że Krzysztof Owczarek w tym czasie pożegnał się ze stanowiskiem prezesa PK.

Czytaj więcej...

MAJĄ PROBLEM Z MIESZKANIEM PLUS [VIDEO]

Z Mieszkaniem Plus w Wieluniu są problemy. Czego dotyczą? Miasto straciło prawo własności do jednej z działek, na której też miały być budowane bloki. Być może uda się ją odkupić. Burmistrz ma taką nadzieję. Bez wspomnianej działki nie da się ruszyć z inwestycją.

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl