Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

WZIĘLI UDZIAŁ W PRAWDZIWEJ LEKCJI HISTORII [VIDEO]

O książce „Jak powstał Wieluń. Legenda” autorstwa Joanny Gradowskiej mówiono w miejskiej bibliotece podczas Tygodnia Bibliotek w tym roku przebiegającego pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”. Uczniowie SP nr 5, którzy uczestniczyli w prawdziwej lekcji historii z zainteresowaniem wysłuchali legendy o powstaniu Wielunia.

Czytaj więcej...

O NOWYM BASENIE I MIESZKANIACH WTBS [VIDEO]

Kwestia budowy w Wieluniu nowego basenu po raz kolejny powróciła na ostatniej sesji Rady Miejskiej przy punkcie związanym ze zmianami w budżecie Gminy Wieluń, ale też w związku z projektem uchwały w sprawie wyrażenia woli budowy kompleksu basenów przy ul. Broniewskiego oraz koncepcji jej finansowania. Jakie są zatem najważniejsze założenia tego projektu?

Czytaj więcej...

UNIJNE ŚRODKI NA FINANSOWE WSPARCIE SZPITALI [VIDEO]

W środę lokalne struktury Lewicy na czele z Dariuszem Ceglarskim zorganizowały w Wieluniu krótki briefing prasowy z udziałem posłów na Sejm Ziemi Łódzkiej Pauliny Matysiak i Tomasza Treli. Tematem tej krótkiej konferencji była ustawa ratyfikacyjna dotycząca Europejskiego Funduszu Odbudowy.

Czytaj więcej...

MILIONY NA INWESTYCJE W ZASOBACH WSM [VIDEO]

Plan remontów w spółdzielczych zasobach opiewa w tym roku na kwotę dokładnie 4 mln 302 tys. 400 zł. Z pewnością najważniejszym zadaniem spośród tych zaplanowanych będzie wymiana podzielników ciepła. Zmienia się bowiem system odczytu zużytego ciepła z analogowego na elektroniczny. Trzeba będzie wymienić ponad 15 tys. podzielników.

Czytaj więcej...

MUZEALNE SPOTKANIE O III POWSTANIU ŚLĄSKIM [VIDEO]

Walka o losy Górnego Śląska po I wojnie światowej była tematem spotkania w Muzeum Ziemi Wieluńskiej w związku z 100. rocznicą wybuchu III Powstania Śląskiego. Sprawa przebiegu granicy polsko-niemieckiej jeszcze w 1921 r. nie była wcale oczywista i wymagała wielu zabiegów propagandowych, politycznych a w końcu także zbrojnych.

Czytaj więcej...

ARCHEOLOGIA UKRAINY NA WYSTAWIE W WIELUNIU

Od dziś w Muzeum Ziemi Wieluńskiej można oglądać wystawę „Ukraina przed wiekami”. Została ona przygotowana ze znalezisk przypadkowych i materiałów z wykopalisk, które przekazywali do krakowskiego Muzeum Archeologicznego od połowy XIX w. po II wojnę światową Polacy mieszkający na Wołyniu, Rusi Czerwonej, Podolu, Bracławszczyźnie i Kijowszczyźnie.

Czytaj więcej...

MAŁA FORMA ARCHITEKTURY DO CZYTANIA

Powiatowa Biblioteka Publiczna w Wieluniu dziś w samo południe zaprasza na uroczyste odsłonięcie ławki i skweru oraz czytanie w przestrzeni publicznej. Pragnieniem organizatorów jest zapewnienie lokalnej społeczności możliwości spędzania wolnego czasu i czytania książek w atrakcyjnym, otoczonym zielenią miejscu.

Czytaj więcej...

SPORTOWE WSPÓŁZAWODNICTWO TERYTORIALSÓW [VIDEO]

Pod koniec kwietnia żołnierze z 9 Łódzkiej Brygadzie Obrony Terytorialnej wzięli udział we współzawodnictwie sportowym. Na świeżym powietrzu reprezentacje Sztabu i pododdziałów łódzkiej brygady: 91 i 92 batalion lekkiej piechoty oraz kompanie dowodzenia i logistyczna, rywalizowali ze sobą  kilku konkurencjach. Jakich?

Czytaj więcej...

ROZEGRALI TRZY MECZE W CIĄGU TYGODNIA [VIDEO]

Piłkarze sieradzkiej klasy okręgowej powoli nadrabiają zaległości spowodowane opóźnionym startem rundy rewanżowej. W ciągu tygodnia zawodnicy WKSu 1957 grali trzykrotnie, wszystkie spotkania kończąc zwycięstwem. W pierwszym w tym roku meczu o punkty wielunianie wygrali w Brąszewicach 1:0. A co było potem?

Czytaj więcej...

MARSZ Z OKAZJI ŚWIATOWYCH DNI AUTYZMU [VIDEO]

Tegoroczny Niebieski Marsz dla Autyzmu miał symboliczną formę i odbył się wokół szkolnego budynku. W ubiegłym roku ze względu na pandemię, niestety nie udało się zorganizować pochodu, który od kilku lat wpisuje się w tradycję Zespołu Szkół Specjalnych.

Czytaj więcej...

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl