Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

BEZ POMNIKA POGROMCOM HITLERYZMU [VIDEO]

Zupełnie niepostrzeżenie i po cichu zniknął z Parku Żwirki i Wigury stojący tu od wielu lat pomnik Pogromców Hitleryzmu. Pomnik został usunięty z Wielunia na mocy tzw. ustawy dekomunizacyjnej. To decyzja wojewody łódzkiego, który zobowiązał do tego władze miasta. Akcję demontażu pomnika dokumentuje ledwie kilka zdjęć.

Czytaj więcej...

ŚWIĄTECZNE WARSZTATY I PREZENTY OD MIKOŁAJA [VIDEO]

Mikołaj jak żywy z dźwiękiem dzwoniącego dzwonka witał dzieci z Klubu Osiedla Kopernika, które licznie przybyły na spotkanie z wyjątkowym gościem z dalekiej Laponii. Na uczestników tego wydarzenia czekało sporo pracy, bowiem Mikołaj urządził w klubie swoją pracownię.

Czytaj więcej...

PYTANIA O POMIAR JAKOŚCI POWIETRZA W WIELUNIU [VIDEO]

Gmina zakupiła czujniki do 24 godzinnego monitorowania jakości powietrza, które będą mierzyć stężenie pyłów: PM 1, PM 2, PM10, temperaturę ciśnienie i wilgotność. Czujniki zamontowane zostaną na Urzędzie Miejskim, Hali Sportowej WOSiR, na budynku WOSiR przy Wojska Polskiego oraz na budynku Szkoły Podstawowej nr 2 na os. Wyszyńskiego.

Czytaj więcej...

ŚWIĄTECZNA SZOPKA, CHOINKA I MIKOŁAJE NA MOTOCYKLACH [VIDEO]

Inauguracja świątecznego sezonu w Wieluniu miała miejsce 6 Grudnia w imieniny Św. Mikołaja. O wizualne atrakcje zadbali m.in. motocykliści z grupy Wheelie Team Wieluń, którzy liczną grupą stawili się na Placu Legionów.  Motocyklowy zlot Świętych Mikołajów przykuł rzecz jasna uwagę mieszkańców.

Czytaj więcej...

„ŻŁOBKOWA” DYSKUSJA NA FORUM RADY [VIDEO]

Już na samym początku sesji radni miejscy z porządku obrad zdjęli punkt dotyczący płatnego parkowania. Większość nie zgodziła się bowiem na zaproponowaną przez włodarza Wielunia podwyżkę cen za parkowanie aut w centrum miasta, co poparto stosownym głosowaniem w sprawie. Pytano też o bieżące, ale też przyszłe inwestycje realizowane przez Gminę Wieluń.

Czytaj więcej...

ZAŚPIEWALI PIEŚNI ADWENTOWE I BOŻONARODZENIOWE

Chór Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zdobył Srebrny Dyplom w X Krakowskim Festiwalu Pieśni Adwentowych i Bożonarodzeniowych w kategorii chórów dziecięcych. W przesłuchaniach konkursowych wzięły udział 24 chóry z Polski i z zagranicy. W wieluńskim chórze śpiewało 50 osób.

Czytaj więcej...

XII EDYCJA PROFILAKTYCZNEGO KONKURSU [VIDEO]

Finał XII edycji Międzypowiatowego Konkursu Wiedzy o AIDS i chorobach przenoszonych drogą płciową adresowanego do uczniów szkół średnich z kilku powiatów łódzkiego odbył się w podwojach Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickim w Wieluniu.

Czytaj więcej...

FINISAŻ WYSTAWY Z OKOLICZNOŚCIOWĄ PRELEKCJĄ [VIDEO]

Wystawa 28 Pułk Strzelców Kaniowskich w Kampanii Wrześniowej 1939" swoją premierę w galerii biblioteki powiatowej miała miejsce 2 września. Zorganizowano ją w ramach obchodów upamiętniających wydarzenia wrześniowe z 1939 r. na ziemi wieluńskiej.

Czytaj więcej...

8 DRUŻYN 9-LATKÓW NA PIŁKARSKIM TURNIEJU [VIDEO]

W hali WOSiR znowu rywalizowali młodzi piłkarze. Tym razem w turnieju pod nazwą „Z pasją do piłki nożnej”, który zorganizował WKS 1957 Wieluń. Ostatecznie, w zawodach zwyciężyła drużyna Talentu Burzenin.

Czytaj więcej...

BOGATA OFERTA STYPENDIALNYCH PROGRAMÓW [VIDEO]

Na specjalnym, stypendialnym spotkaniu w roli głównej wystąpiła nie tylko Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego, ale też silna reprezentacja Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego. Prelegenci przyjechali do Wielunia z bogatą ofertą programów stypendialnych przeznaczonych dla szkolnej młodzieży.

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl