Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

KONCERT PASYJNY U FRANCISZKANÓW [VIDEO]

W roli głównej koncertu pasyjnego  w kościele Ojców Franciszkanów wystąpił Chór i Zespołu Muzyki Dawnej PMDKiS. Koncert przygotował Jakub Jurdziński, akompaniował Zbigniew Szpikowski, a poprowadził Włodzimierz Sygulski.

Czytaj więcej...

39 PAR NA PIĘKNYM, MAŁŻEŃSKIM JUBILEUSZU [VIDEO]

Każdy jubileusz jest okazją do świętowania, ale Złote Gody to rocznica szczególna, tak jak niezwykli są ludzie, którzy przeżyli razem pół wieku.
Słowa uznania pod adresem dostojnych jubilatów, podziękowania za godne i długie pożycie małżeńskie wygłosił starosta wieluński Marek Kieler.

Czytaj więcej...

POZNALI WIELKANOCNE TRADYCJE

Czym różni się pisanka od kraszanki, dlaczego dawniej łykano bazie i od czego pochodzi nazwa śmigus-dyngus – tego między innymi można dowiedzieć się podczas warsztatów wielkanocnych organizowanych w Muzeum Ziemi Wieluńskiej.

Czytaj więcej...

TEATRALNY PRZEGLĄD ARTYSTYCZNY W WDK

XI Międzyszkolny Przegląd Artystyczny „Mistrzowie Wyobraźni” odbył się w WDK. Organizatorem tego przedsięwzięcia były Maria Wardęga i Roman Błaszczyk, nauczyciele języka polskiego w ZS nr 2 im. Jana Długosza.

Czytaj więcej...

„WIDOCZNI I BEZPIECZNI” W HALI SPORTOWEJ [VIDEO]

To hasło XV Międzyprzedszkolnego Turnieju Wiedzy Komunikacyjnej „Zielone światło dla przedszkolaka” organizowanego przez Przedszkole nr 3 we współpracy z KPP w Wieluniu. W tegorocznej edycji wzięło udział 11 drużyn.

Czytaj więcej...

POSEŁ RYCHLIK SEKRETARZEM SEJMU

Poseł Ziemi Wieluńskiej Paweł Rychlik 12 kwietnia został wybrany przez Sejm RP na Sekretarza Sejmu. Rychlik zastąpił na tym stanowisku posła Rafała Webera. Stosowny dokument mianujący Pawła Rychlika do sprawowania tej funkcji podpisał Marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

Czytaj więcej...

MÓWIŁA O CYBERPRZEMOCY, DOPALACZACH I ALKOHOLU [VIDEO]

„Jak chronić dziecko przed konfliktem z prawem” to temat przewodni spotkania z sędzią Anną Marią Wesołowską w II LO im. Janusza Korczaka. Sędzia Wesołowska znana jest przede wszystkim z telewizyjnego serialu paradokumentalnego.

Czytaj więcej...

TRIUMF ZESPOŁU OKNOBUDU [VIDEO]

Po kilkumiesięcznej przerwie do hali WOSiR wróciły amatorskie drużyny rywalizujące pod siatką. W turnieju pod nazwą PLUS 40 o Puchar Zarządu WKS Siatkarz zagrały cztery drużyny. W turnieju rywalizowano systemem każdy z każdym.

Czytaj więcej...

ROZGROMILI GKS SIEMKOWICE [VIDEO]

Rekordowe zwycięstwo, w swojej niespełna rocznej historii, odnieśli piłkarze KSu Wieluń. Podopieczni Arkadiusza Tomczyka rozgromili u siebie GKS Siemkowice 15:0, umacniając się tym samym na pozycji lidera piłkarskiej klay B.

Czytaj więcej...

SPOTKANIA Z PISARZAMI I LITERACKI HAPPENING [VIDEO]

„Czytanie zbliża” to hasło nowego programu grantowego zrealizowanego przez Bibliotekę Publiczną w Wieluniu od 2 do 10 kwietnia. W ciągu dziesięciu spotkań autorskich ze znanymi pisarzami, miejską bibliotekę odwiedziło ponad 500 osób. Projekt „Czytanie zbliża” został dofinansowany ze środków Fundacji PZU.

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl