Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

W ROLI GŁÓWNEJ RYCERZ, SZLACHCIC I ZIEMIANIN [VIDEO]

W Muzeum Ziemi Wieluńskiej można oglądać nową wystawę historyczną „Rycerz, szlachcic, ziemianin… podobieństwa i różnice”. Ekspozycja prezentuje charakterystykę tych warstw i stanów społecznych, które na przestrzeni wieków stanowiły elitę polskiego państwa i narodu.

Czytaj więcej...

O MINIONYCH CZASACH, ZDARZENIACH I LUDZIACH [VIDEO]

„Zatrzymajmy dla przyszłości” to tytuł ostatniego wykładu dla słuchaczy Uniwersytetu III Wieku. Prelekcja dotyczyła publikacji autorstwa Szynkielowskiego Stowarzyszenia „Razem”.

Czytaj więcej...

KOLEJNY POLICJANT W RADZIE POWIATU [VIDEO]

Ostania sesja Rady Powiatu dla odmiany odbyła się w realu, czyli sali obrad lokalnych parlamentów Wielunia. Radni musieli zebrać się na kolejnym posiedzeniu pomimo pandemii, ponieważ przyjęli do swojego grona nowego kolegę.

Czytaj więcej...

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

Od kwietnia niepokonani w hali WOSiR w rozgrywkach ligowych pozostają siatkarze WKSu. W szesnastej kolejce wielunianie pokonali MUKS Ziemię Milicką w trzech setach. Retransmisja meczu u nas w ten weekend, zaraz po relacji z budżetowej sesji Rady Powiatu.

Czytaj więcej...

OPTYMISTYCZNE ZAŁOŻENIA BUDŻETU NA 2022 ROK [VIDEO]

W przeciwieństwie do finansów miasta i gminy Wieluń budżet starostwa powiatowego na 2022 rysuje się całkiem optymistycznie. Zadowolony jest z niego zarząd powiatu, ale też radni, w szczególności ci z większościowej koalicji. Dochody starostwa kształtują się na poziomie nieco ponad 125 milionów złotych, wydatki zaś to niespełna 130 milionów złotych.  

Czytaj więcej...

MAJĄ AMBITNE PLANY NA NOWY ROK [VIDEO]

Kolejna akcja „Klubu Honorowych Dawców Krwi przy Oddziale Rejonowym PCK w Wieluniu, która odbyła się w minioną niedzielę znów przyniosła dobre wyniki. Klub powstał 29 lutego 2020 roku, a więc niebawem obchodzić będzie 2. rocznicę istnienia. Przez ten okres zebrano przeszło 120 litrów krwi.

Czytaj więcej...

WYSOKIE MIEJSCE NA FESTIWALU KOLĘD I PASTORAŁEK

Chór Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu w Wieluniu zajął II miejsce w XXVIII Międzynarodowym Festiwalu Kolęd i Pastorałek w Będzinie w kategorii chórów dziecięcych i młodzieżowych. Zespół otrzymał nagrodę 2000 zł ufundowaną przez Fundację PKN Orlen.

Czytaj więcej...

COVID-19: INFORMACJE Z WIELUŃSKIEGO SZPITALA [VIDEO]

Ponieważ informacji o COVID- 19 nigdy za wiele, zwłaszcza teraz w szczycie czwartej fali pandemii, postanowiliśmy na naszej stronie opublikować cały materiał podsumowujący świąteczno- noworoczny okres pracy covidowego oddziału w wieluńskim szpitalu. Zobacz rozmowę z dr Wojciechem Ordonem- dyrektorem ds. lecznictwa SP ZOZ Wieluń.

Czytaj więcej...

W RAMACH PROGRAMU „CYFROWA GMINA”

Wiceburmistrz Wielunia Joanna Skotnicka - Fiuk odebrała z rąk m. in. sekretarza stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Adama Andruszkiewicza promesę o wartości 100 000 złotych dla gminy Wieluń w ramach programu "Cyfrowa gmina".

Czytaj więcej...

KONCERT NOWOROCZNY Z CHARYTATYWNYM PRZESŁANIEM [VIDEO]

Koncert noworoczny, który odbył się w kościele Św. Józefa zorganizowano z charytatywnym przesłaniem. Chodziło o zbiórkę środków na budowę Domu Seniora w podwieluńskiej Rudzie. Pomysł zorganizowania w dawnej siedzibie Pałacu Taczanowskich w Rudzie Domu Seniora pojawił się na początku 2020 roku, tuż przed pandemią koronawirusa.

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl