Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

NOWY I DOBRZE WYPOSAŻONY W SPRZĘT MEDYCZNY [VIDEO]

Nowy SOR stał się wreszcie faktem. Szpitalny Oddział Ratunkowy powstał praktycznie od podstaw i wszystko jest tu nowe. Na oddział dostaniemy się głównym wejściem do szpitala, ale nie tylko. Do szpitalnego obiektu dobudowano też nową część: to podjazd dla karetek i stąd pacjent trafia prosto na nowy oddział.

Czytaj więcej...

NOWE BOISKO W NOWYM ROKU SZKOLNYM [VIDEO]

Hala sportowa jak również nowoczesny budynek warsztatów budowlanych to jak się okazuje nie ostatnia inwestycja ZS nr 1 w szkolną infrastrukturę. Placówka prowadzona przez powiat wieluński chciałaby mieć jeszcze zupełnie nowe szkolne boisko. I będzie miała.

Czytaj więcej...

WYRÓŻNIENIA I STATUETKI ZA SPORTOWĄ AKTYWNOŚĆ [VIDEO]

Gala z okazji z okazji 25-lecia działalności klubu Olimpiad Specjalnych „Słoneczko” zorganizowana rzecz jasna przez ZS Specjalnych w Wieluniu była bardzo wzruszającą uroczystością. Na widowni oprócz zaproszonych gości zasiedli przede wszystkim Ci najważniejsi, uczniowie z niepełnosprawnością intelektualną pobierający naukę w ZS Specjalnych, ale nie tylko.

Czytaj więcej...

NOWY PROJEKT MIEJSKIEJ KSIĄŻNICY

Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna w Wieluniu zainaugurowała projekt literacki „Żarty się nie kończą! Zabawa literaturą”. Jako pierwsze, odbyło się pełne humoru i dobrej zabawy, spotkanie autorskie dla najmłodszych z Panem Poetą.

Czytaj więcej...

CIEKAWA OFERTA ZAJĘĆ DLA CAŁYCH RODZIN [VIDEO]

Muzealny Uniwersytet Rodzinny wznawia działalność po feryjnej przerwie. Podczas inauguracji nowego semestru wręczono indeksy studentom oraz nakreślono plan działań na najbliższe miesiące.

Czytaj więcej...

OFERTA EDUKACYJNA DLA UCZNIÓW ÓSMYCH KLAS [VIDEO]

Dobiegła końca trwająca przez cały tydzień akcja edukacyjna EDU EWI 2023. W tym czasie specjalnie oznakowany autobus odwiedził wszystkie gminne szkoły w powiecie wieluńskim, natomiast w miejskich podstawówkach odbyły się spotkania z uczniami i nauczycielami szkół średnich.

Czytaj więcej...

NIEBANALNE PIOSENKI I CIEKAWE PREZENTACJE [VIDEO]

„Wieczór poezji przy świecach”, a w jego ramach piętnasty już Powiatowy Konkurs Piosenki Poetyckiej,  jak zawsze odbył się w podwojach II LO im. J. Korczaka. Młodzi wokaliści z którymi warsztaty wokalne poprowadzili tym razem trenerzy Magdalena Syposz oraz Michał Rorat.

Czytaj więcej...

DO ZOBACZENIA W TVK WSM [VIDEO]

W ten weekend na antenie naszej stacji także relacja z sesji Rady Miejskiej, posiedzenia z 9 marca. Na pytania radnych odpowiadali tym razem naczelnicy urzędowych wydziałów oraz Skarbnik Miasta Anna Podgórniak. Na sesji nie było bowiem burmistrza Okrasy jak również jego zastępczyni Joanny Skotnickiej- Fiuk.

Czytaj więcej...

MYŚLĄ O KOLEJNYCH INWESTYCJACH W SZPITALU [VIDEO]

W przededniu otwarcia w wieluńskim szpitalu najważniejszej w ostatnich latach inwestycji, czyli nowego SOR rodzą się pytania co można jeszcze udoskonalić w wieluńskiej lecznicy. Możliwości lokalowe są spore, jak za chwilę się okaże pomysły też, ale na to wszystko potrzeba sporych pieniędzy.

Czytaj więcej...

W RAMACH PROGRAMU „KULTURA BEZ BARIER” [VIDEO]

„Biblioteka nie wyklucza” to tytuł projektu jaki realizuje Powiatowa Biblioteka Publiczna w ramach programu „Kultura bez barier”. Na ten cel pozyskano grant w wysokości 97 220 zł. ze środków PFRON. Po szkoleniach dla kadry przyszedł czas na realizację cyklu warsztatów dla użytkowników biblioteki.

Czytaj więcej...

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.