Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

NIE BRAKUJE JEJ INSPIRACJI DO PISANIA WIERSZY [VIDEO]

„Światłocienie” to tytuł 9 tomiku wierszy wieluńskiej poetki Niny Pawlaczyk. Promocja książki odbyła się w miejskiej książnicy. Tomik złożony jest z czterech rozdziałów: Kraina światła”, „Była pogoda”, „Wciąż miłość” oraz „Są miejsca… daty”.

Czytaj więcej...

BOGATY PROGRAM DNIA SENIORA 2019 [VIDEO]

„Zdrowi, bezpieczni, aktywni” to hasło Dnia Seniora zorganizowanego przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych oraz Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów. Gospodarzem tego wydarzenia był ZS nr 1. Celem akcji jest upowszechnianie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych oraz aktywizacja i integracja osób starszych.

Czytaj więcej...

ZA DUŻE ZAANGAŻOWANIE W POMOC ZWIERZĘTOM [VIDEO]

Specjalne spotkanie w siedzibie wieluńskiego starostwa szefostwa Fundacji Mondo Cane ze szkolną młodzieżą było okazją do podziękowań właśnie dzieciom zaangażowanym w pomoc zwierzętom. Tych na szczęście nie brakuje. Dzieciaki z dużym zaangażowaniem zbierały m,. in. karmę dla zwierząt w wieluńskich marketach.

Czytaj więcej...

10 NAGRÓD OD BURMISTRZA WIELUNIA [VIDEO]

Gminne Obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w podwojach Wieluńskiego Domu Kultury. Gospodarzem spotkania była naturalnie burmistrz Wielunia Paweł Okrasa oraz dyrektor ZPOW Andrzej Dąbrowski.

Czytaj więcej...

Z NAGRODAMI MEN, KURATORA OŚWIATY I STAROSTY [VIDEO]

Na powiatową uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej zaprosił tym razem jej główny organizator ZS nr 3 im. M. Kopernika oczywiście razem z wieluńskim starostą. Wszystko działo się w podwojach Cechu Rzemiosł Różnych w Wieluniu. To efekt ścisłej współpracy Cechu ze szkołą.

Czytaj więcej...

ODKRYTE PRZEZ BIURO POSZUKIWAŃ I IDENTYFIKACJI IPN [VIDEO]

Bagnet, kompas, czapki rogatywki i kilka innych oryginalnych pamiątek po żołnierzach Wieluńskich Batalionów Obrony Narodowej trafiło do Muzeum Ziemi Wieluńskiej. Przedmioty te zostały odkryte przez specjalistów z Biura Poszukiwań i Identyfikacji Instytutu Pamięci Narodowej wiosną tego roku.

Czytaj więcej...

WYBORY W WIELUNIU I REGIONIE: RYCHLIK LIDEREM [VIDEO]

Wybory do Sejmu i Senatu w gminie Wieluń i powiecie wieluńskim zdecydowanie wygrało PiS daleko w tyle pozostawiając politycznych rywali.  Wybory do Sejmu w naszym regionie zdecydowanie wygrał Paweł Rychlik z PiS zdobywając ponad 25 tys. głosów. W okręgu sieradzkim (nr 11) do obsadzenia było 12 mandatów poselskich.

Czytaj więcej...

DĄB PAMIĘCI PRZED WIELUŃSKIM MUZEUM

Dokładnie w przypadającą 10 października – 93. rocznicę otwarcia przedwojennego Muzeum Ziemi Wieluńskiej muzealnicy posadzili sadzonkę Dębu Pamięci nr 13 podarowaną przez Nadleśnictwo Wieluń i Gminę Wieluń z okazji 80. rocznicy wybuchu II wojny światowej.

Czytaj więcej...

PORADY EKSPERTÓW, WYKŁADY I POPISY ARTYSTYCZNE

Praktycznie cała środa przebiegać będzie w Wieluniu pod znakiem Dnia Seniora 2019. Na specjalne spotkanie zorganizowane z tej okazji w Zespole Szkół Nr 1 zapraszają wspólnie Dyrektor ZUS II Oddziału w Łodzi oraz Przewodniczący Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Wieluniu. Co w programie imprezy?

Czytaj więcej...

PORCELANOWA WYSTAWA I SPECJALNY SPEKTAKL [VIDEO]

Wieluńska edycja ogólnopolskiej akcji „Noc Bibliotek 2019” przebiegała pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Już po raz piąty Biblioteka Publiczna zorganizowała akcję bogatą w wydarzenia adresowane do osób w każdym wieku. Noc Bibliotek rozpoczęła się teatrzykiem kukiełkowym dla dzieci, w którym wystąpiły porcelanowe lalki w spektaklu „O rybaku i złotej rybce”.

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl