Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

O MEDALE POWALCZĄ W NAJBLIŻSZY WEEKEND [VIDEO]

Przez dwa weekendy w hali WOSiR rozgrywano eliminacje do finału mistrzostw powiatu wieluńskiego klubów zrzeszenia LZS w futsalu. O medale w ośmiodrużynowym finale walka toczyć się będzie w kończącą zimowe ferie niedzielę 26 stycznia.

Czytaj więcej...

PIERWSZA EDYCJA WAŻNEGO BIEGU [VIDEO]

Po raz pierwszy odbył się w Wieluniu bieg pod szczytną nazwą "Policz się z cukrzycą". Zawody te w całej Polsce towarzyszą finałowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i nie inaczej było na stadionie WOSiRu w Wieluniu.

Czytaj więcej...

CIEKAWE WARSZTATY W MUZEUM I SPOTKANIE Z POLICJĄ [VIDEO]

Zimowy wypoczynek w placówkach WSM rozpoczął się od spotkania z policją w ramach akcji „Bezpieczne ferie”. Dzieci dowiedziały się sporo o bezpieczeństwie podczas zimowych zabaw. Spotkanie dotyczyło również przepisów ruchu drogowego oraz bezpiecznego korzystania z Internetu i telefonu komórkowego.

Czytaj więcej...

KOLĘDY I PASTORAŁKI W WYKONANIU PRZEDSZKOLAKÓW [VIDEO]

W Kościele OO. Franciszkanów w Wieluniu odbył się Koncert kolęd z okazji Dnia Babci i Dziadka. W roli głównej wystąpiły dzieci z Przedszkola nr 1 w Wieluniu. Przedszkolaki zaprezentowały wiersze oraz znane kolędy i pastorałki.

Czytaj więcej...

DZIEWIĄTA EDYCJA WSPÓLNEGO KOLĘDOWANIA W KINIE [VIDEO]

„Wieluńska Stajenka” jest jedną  z najważniejszych i zarazem sztandarowych imprez SP nr 5- głównego organizatora wspólnego kolędowania. Dziewiąta już edycja Stajenki ponownie odbyła się w kinie „Syrena” i tak jak zawsze przyciągnęła liczne grono nie tylko przyjaciół szkoły.

Czytaj więcej...

FINAŁ WOŚP W WIELUNIU Z KOLEJNYM REKORDEM [VIDEO]

W centrum miasta w niedzielne popołudnie dało zaobserwować się wielu wolontariuszy kwestujących na rzecz Orkiestry. W tym gronie znalazła się też była radna Honorata Freus- Grzelak. W tej roli wystąpiła po raz pierwszy i jak zapewnia będzie kwestowała też w kolejnych finałach.

Czytaj więcej...

ORKIESTROWY BIEG I SPEKTAKL W BIBLIOTECE [VIDEO]

Wielkoorkiestrowe granie w Wieluniu w niedzielę 12 stycznia rozpoczęło się od premierowego, choć w całej Polsce znanego już z poprzednich finałów Orkiestry biegu „Policz się z cukrzycą”. Jego trasa liczyła w sumie nieco ponad 5 km, a biegano w lasku miejskim. W sumie w cukrzycowym biegu udział wzięło 172 uczestników.

Czytaj więcej...

DLA MIŁOŚNIKÓW NAUKI, DOŚWIADCZEŃ I WIEDZY O ŚWIECIE

Dzieci i młodzież pomimo tego, że za oknem brak śniegu i przedwiosenna aura nie narzekają na nudę podczas zimowej przerwy w nauce. Dużo dzieje się m.in. w popularnym Domu Harcerza czyli Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury i Sportu w Wieluniu. Odbyły się tam dwa konkursy: XXI Turniej Młodych Fizyków i XIX Turniej Młodych Chemików.

Czytaj więcej...

WIELKA GALA Z UDZIAŁEM TANECZNYCH GWIAZD [VIDEO]

Trzeba uczciwie przyznać, że gala taneczna w wieluńskiej hali sportowej firmowana przez Stowarzyszenie dla Osób Potrzebujących Pomocy „Razem” w Skrzynnie została przygotowana z dużym rozmachem. To na finał projektu „Taniec łączy pokolenia”.

Czytaj więcej...

RYWALIZUJĄ POZA KONKURENCJĄ [VIDEO]

Po raz pierwszy w swojej 37-letniej historii MKS Wieluń zgłosił do rozgrywek ligi wojewódzkiej drużyny dziewcząt. Jedną z nich są juniorki młodsze prowadzone przez Tomasza Gustawa.

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl