Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

WCIELILI SIĘ W ROLE PRZYJACIÓŁ HERBERTA [VIDEO]

W ramach współpracy I LO im. T. Kościuszki z miejską książnicą zorganizowano widowisko słowno – muzyczne „Zbigniew Herbert Przyjaciele”. Wydarzenie przygotowano z okazji trwającego Roku Herberta.

Czytaj więcej...

PATRIOTYCZNE DEKORACJE I SPORTOWE KONKURENCJE [VIDEO]

W siedemnastej już Spartakiadzie Przedszkolaków zorganizowanej tak jak poprzednie przez Przedszkole nr 2 wzięło udział dziesięć drużyn z terenu gminy Wieluń. Tegoroczne zawody nawiązywały również do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.  Hasłem przewodnim były bowiem słowa „Każdy Polak mały czy duży wie, że sport każdemu służy”.

Czytaj więcej...

NAJLEPSI W PIŁCE RĘCZNEJ [VIDEO]

Po siedmiu latach Zespół Szkół nr 3 im. Mikołaja Kopernika ponownie mistrzem województwa w piłce ręcznej. Przypomnijmy, że w roku 2001 pierwszy tytuł dla naszego miasta wywalczyła Szkoła Podstawowa nr 1 z trenerem Tomaszem Derbisem i pomagającym mu Eugeniuszem Gajdą.

Czytaj więcej...

PRZYSZPORZYLI GOSPODARZOM TROCHĘ KŁOPOTÓW [VIDEO]

Pierwsze zwycięstwo w sezonie w hali WOSiR odniósł WKS Siatkarz. Wielunianie po niewiele ponad godzinie gry pokonał rywali z Żychlina w trzech setach. Chciałoby się powiedzieć, że w trzech krótkich setach, gdyby nie to, że dwa pierwsze wcale takie krótkie nie były.

Czytaj więcej...

O POLSKICH DROGACH DO NIEPODLEGŁOŚCI [VIDEO]

Podczas uroczystego otwarcia konferencji  popularnonaukowej "Polskie drogi do niepodległości" komendant hufca ZHP Przemysław Serweta przekazał na ręce dyrektora Jana Książka pamiątkowy medal 100-lecia Związku Harcerstwa Polskiego w Sieradzu. Jako pierwszy swój referat wygłosił prof. UŁ dr hab. Grzegorz Markiewicz.

Czytaj więcej...

ZA WYSOKIE OSIĄGNIĘCIA W NAUCE I SPORCIE [VIDEO]

Wręczenie stypendiów Fundacji na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego miał tym razem miejsce w auli I LO. Tym samym rozstrzygnięto dwudziestą już edycję  programów stypendialnych Fundacji. Pieniądze za dobre wyniki w nauce szkolna młodzież otrzymuje w  kilku kategoriach.

Czytaj więcej...

POŻEGNAŁ SIĘ Z LOKALNYM SAMORZĄDEM [VIDEO]

Paweł Rychlik do Wielunia wrócił zaraz po studiach w Poznaniu. Z wykształcenia jest farmaceutą, ale szybko wciągnęła go lokalna polityka. W poprzednich wyborach samorządowych kandydował do Rady Powiatu. Z powodzeniem. Został radnym i dał się poznać jako jeden z najaktywniejszych samorządowców.

Czytaj więcej...

UCHWALILI BURMISTRZOWI NOWĄ PENSJĘ [VIDEO]

Na początku drugiego w nowej kadencji posiedzenia radnych miejskich samorządowcy przyjęli do swojego grona nowego radnego. Został nim Jerzy Paluszek z Forum Samorządowego Ziemi Wieluńskiej. Paluszek zastąpił w radzie Waldemara Kluskę, który jako pracownik Urzędu Miejskiego, a jest naczelnikiem nie może łączyć tych funkcji ze sobą.

Czytaj więcej...

PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE DLA ZOFII SPALENIAK [VIDEO]

W Łódzkim Domu Kultury ogłoszono wyniki plebiscytu „Przystanek 60+”, który jest podsumowaniem rocznych działań w ramach projektu Wojewódzki Przegląd Twórczości Dojrzałej „Przystanek 60+”. Nagrodę w kategorii „Lider/Menadżer grupy senioralnej” otrzymała Zofia Spaleniak z Wieluńskiego Domu Kultury.

Czytaj więcej...

HYDROTERAPIA Z WIELUNIA W GRONIE WYBRANYCH

Zaprezentowano projekty wybrane w ramach drugiej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego. Wśród zaopiniowanych projektów znalazła się również „Hydroterapia dla Wielunia” - projekt Stowarzyszenia „Tacy Sami”. Koszt realizacji tego przedsięwzięcia wyniesie prawie 300 tys. złotych. W głosowaniu projekt uzyskał 9 816 punktów.

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl