Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Wieczna Miłość"- zobacz wystawę

ImageSpecjalna wystawa i prototyp rzeźby “Wieczna Miłość” Wojciecha Siudmka pozostaną w podwojach WDK- u do końca lipca. Mieszkańcy Wielunia będą mogli ją oglądać w każdy piątek, sobotę i niedzielę od 15 do 20. Jeżeli będzie duże zainteresowanie Wielunian, wystawa w WDK-u  pozostanie dłużej.

 

“Wieczna Miłość” rezyduje w WDK- u od 14 czerwca. Przypomnijmy, że wszystko zaczęło się od dużego remontu jakiemu poddana została główna sala obiektu. Władze miasta pomyślały bowiem  o utworzeniu  w placówce oddziału MZW czyli  Muzeum Pamięci Pierwszych Ofiar Rozpoczętej w Wieluniu II wojny światowej i Centrum Międzynarodowych Inicjatyw Światowego Projektu Pokoju „Wieczna Miłość” Wojtka Siudmaka.

Radni miejscy nie zgodzili się jednak na utworzenie takiej placówki. Nie przeszkodziło to jednak temu, aby podczas jubileuszu miasta odbyła się tutaj pierwsza w kraju uroczysta prezentacja Światowego Projektu Pokoju Wieczna Miłość Wojciecha Siudmaka.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.