Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Testosteron" a zaraz potem "Lejdis"

ImageJuż w ten weekend w kinie Syrena inauguracja nowego sezonu teatralnego. Jerzy Wolniak- dyrektor Polskiej Sceny Muzycznej tym razem zaprasza do obejrzenia znakomitej komedii "Testosteron" w wykonaniu artystów Teatru Powszechnego w Łodzi. A kilka dni później w kinie kolejna atrakcja, tym razem filmowa. 

 

Testosteron to sztuka o  relacjach damsko-męskich.  Dżentelmeni w garniturach urządzają przyjęcie weselne w sali gimnastycznej o obciachowych zielonych lamperiach. Inteligentów stać najwyżej na udekorowanie okien obowiązkowymi balonikami. Ślub nie doszedł do skutku: sercem panny młodej rządziło nie uczucie, ale show-biznes.

Jest to powód do męskich rozmów o problemach z kobietami. I o tym, że coś silniejszego od samych mężczyzn zmusza ich, by się w te problemy wciąż na nowo wikłać. Czyli tytułowy testosteron. A zatem zapowiada się ciekawa sztuka. To na początek. W ciągu całego 2008 roku czeka nas jeszcze kilka innych ciekawych premier.

Sztuka jest teatralnym odzwierciedleniem kinowego hitu duetu Konecki- Saramonowicz, który w ubiegłym roku można było oglądać w kinach. A zatem jeśli mają Państwo ochotę wybrać się na spektakl, radzimy się pośpieszyć.

W kinie Syrena, które zresztą już od 7 marca wyświetlać będzie drugą, znakomitą komedię wspomnianego duetu zatytułowaną “Lejdis” pozostało już dosłownie kilkanaście biletów.

A w "Lejdis" w głównych rolach pojawiają się tak znakomite aktorki jak Anna Dereszowska, Edyta Olszówka czy Magdalena Różczka. Tego filmu naprawdę nie wolno przegapić!

"Testosteron" a zaraz potem "Lejdis" 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Robert Kałuża 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.