Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Tacy Sami" na balu

"Tacy Sami" na baluVII bal charytatywny Stowarzyszenia Integracyjnego „Tacy Sami” zgromadził jak zawsze bardzo liczne grono gości. Dzięki ich szczodrości udało się pozyskać sporą sumę pieniędzy. Jak wiadomo będą one przeznaczone na dalszą budowę Ośrodka Rehabilitacyjno-Adaptacyjnego (ORA) dla dzieci niepełnosprawnych przy ul. Traugutta.

Obowiązkowym punktem każdego balu także tego był pokaz tańca towarzyskiego na wózkach. Tym razem przed publicznością zaprezentowali się tancerze z Warszawy. Specjalny układ taneczny zatańczono m.in. do jednego z wielkich przebojów zespołu „Gotan Project”.

Nie zabrakło również licytacji prac plastycznych. Każda taka aukcja przynosi organizatorom balu spory dochód finansowy. Nowością w tym roku było z kolei wprowadzenie loterii fantowej. Za jedyne 25 zł można było stać się właścicielem atrakcyjnego upominku. Każdy los wygrywał.

W części artystycznej wystąpiła góralska kapela „Ochodzita” z Istebnej.

Z aukcji prac plastycznych oraz loterii udało się pozyskać organizatorom balu około 27 tys. zł.
 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.