Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

Żywność na wagę złota

ImagePomieszczenia PCK znów zapełniły się mnóstwem artykułów spożywczych. Tym razem jest to rezultat zbiórki żywności z okazji Światowego Dnia Walki z Głodem. Rezultat nie byłby z pewnością tak obfity, gdyby nie wolontariusze, którzy zupełnie bezinteresownie pomagają Polskiemu Czerwonemu Krzyżowi przy organizacji każdej akcji.

W każdej z paczek znajdują się artykuły pierwszej potrzeby: mąka, cukier, makaron. Nie brakuje takze paczkowanej żywności a niekiedy i słodyczy. Oprócz paczek z żywnością za zebrane pieniądze uda się również opłacić obiady w szkołach dla 373 uczniów znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej. O tym, kto dostanie pomoc od PCK zdecydują szkolni pedagodzy.

Żywność na wagę złota 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Robert Kałuża 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.