Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

120 ARTYSTÓW NA KONCERCIE MIŁOSIERDZIA [VIDEO]

Tak dużego przedsięwzięcia artystycznego w Wieluniu chyba nie widziano dawno. W Koncercie Miłosierdzia, który odbył się w kościele Św. Barbary wystąpiło w sumie prawie 120 artystów. Licznie przybyła na koncert publiczność obejrzała pop-oratorium „Miłosierdzie Boże”.

Pop-oratorium inspirowane słowami św. siostry Faustyny Kowalskiej. W nowej świątyni wystąpili soliści zespołu muzyki sakralnej „Lumen” z Poznania z towarzyszeniem dziecięcego chóru PSM I st. w Wieluniu, chóru PMDKiS  Wieluniu, a także chórów z Legnicy.

Artystom akompaniowała Legnicka Orkiestra Kameralna. W gronie solistów koncertu wystąpił także znany z kilku innych projektów muzycznych wokalista Janusz Szrom. Całość sprawiła na widzach naprawdę doskonałe wrażenie.

Obszerne fragmenty tego ciekawego koncertu do zobaczenia w ten weekend na antenie stacji TVK WSM.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.