Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Bezpieczny przejazd- zatrzymaj się i żyj"

ImagePKP Polskie Linie Kolejowe S. A. w Tarnowskich Górach już po raz trzeci promują akcję związaną z kampanią społeczną "Bezpieczny przejazd". Chodzi o dotarcie do świadomości kierowców, aby zawsze zatrzymywali się przed przejazdem kolejowym. 

Statystyki wykazują, że 97% wypadków na przejazdach kolejowych jest spowodowanych przez nieostrożnych kierowców. Organizatorzy akcji są przekonani, że wzbudzą w kierowcach odpowiedzialność i przekonanie jak istotną rolę odgrywa zastosowanie szczególnej ostrożności przy przekraczaniu przejazdu kolejowego, jakie konsekwencje może ponieść użytkownik przejazdu nie stosując odpowiednich środków bezpieczeństwa. W ramach akcji na przejazdach o dużym natężeniu ruchu będą montowane specjalne tablice reklamowe. 

 A w przyszłym tygodniu na przejazdach kolejowych w Wieluniu i najbliższej okolicy promotorzy akcji będą wręczać kierowcom ulotki związane z kampanią. Dzięki takiej formie promocji akcji, jest szansa, że osiągnie ona zamierzony cel, wyczuli przyszłych kierowców i użytkowników przejazdów na zachowanie szczególnej ostrożności, a w przyszłości uchroni od wypadków. 

Patronem medialnym akcji w Wieluniu jest TVK WSM.  

"Bezpieczny przejazd- zatrzymaj się i żyj" 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Robert Kałuża

Zmiana opłat za kanały TV od 1 lipca 2022r.

pakiet podstawowy: 5,24zł

pakiet dodatkowy: 29,97zł

 

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl