Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Indonezja - przyroda i ludzie"

ImageW Muzeum Ziemi Wieluńskiej otwarto nową wystawę przyrodniczą. Eksponaty pochodzą z Muzeum Górnośląskiego w Bytomiu. To zresztą nie pierwsza ekspozycja pochodząca z tej placówki.

 

Na otwarcie nowej ekspozycji licznie przybyła szkolna młodzież. Nie zabrakło również studentów Uniwersytetu III Wieku, którzy z okazji Światowego Dnia Muzeów oraz za dotychczasową współpracę dyrektorowi Abramkowi wręczyli okolicznościową wiązankę kwiatów.

Autor ekspozycji pokazującą piękną przyrodę, zwierzęta, owady a także kulturowe obyczaje mieszkańców Indonezji z która chyba głownie kojarzy nam się piękna wyspa Bali, raj dla turystów. Roland Dobosz szczególną uwagę zwraca na oryginalną kolekcję motyli.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.