Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Wieczna Miłość"

ImageNie można zbyt wcześnie wybudować pomnika "Wieczna Miłość", bo trzeba poinformować świat o jego idei - przekonywał w Wieluniu Wojciech Siudmak.

 

 

Artysta spotkał się z przedstawicielami władz samorządowych i lokalnego biznesu, by omówić etapy dalszej budowy - a w zasadzie promocji - pominka "Wieczna Miłość".

"Wieczna Miłość" to nie sam monument, a raczej początek wielkiej, międzynarodowej akcji mającejna celu współpracę w zakresie edukacji, sztuki i nauki oraz rozwinięcie i przekazanie idei harmonii, tolerancji, pokoju.

Burmistrz Mieczysław Majcher sugerował, by rozpocząć prace przy budowie pomnika, wówczas mieszkańcy i potencjalni sponsorzy zainteresują się jego ideą. Artysta stwierdził jednak, że zbyt szybkie wybudowanie monumentu spowoduje, że świat przestanie o nim mówić i dlatego najbliższe działania powinny być skierowane nie na budowę samego pomnika, ale na promocję całego projektu. Na to potrzeba jednak pieniędzy, ale o tym skąd je wziąć na spotkaniu nie było mowy.

Tego samego dnia Wojciech Siudmak wziął udział w uroczystym podsumowaniu "Tygodnia Wielunia", które odbyło się w Gimnazjum nr 2. Idea "Wiecznej Miłości" była inspiracją dla uczniów klas pierwszych, którzy poznawali przesłanie projektu oraz historię i tradycję naszego miasta.

"Wieczna Miłość" 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.