Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Od Bacha do Lutosławskiego"

ImageTo tytuł koncertu, jaki zorganizowała Miejska i Gminna Biblioteka Publiczna dla mieszkańców Wielunia. Przed licznie przybyła publicznością wystąpiły studentki Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach.

 

Iwona Kania, śpiewająca Sopranem, znana jest w lokalnym środowisku ze swoich sukcesów, które osiągnęła działając w zespołach wokalnych WDK, natomiast Maria Polakaowa, z pochodzenia Białorusina, od kilku lat mieszkająca w Polsce, od dziecka uczyła się grac na pianinie.

Podczas koncertu zaprezentowane zostały utwory Bacha, pieśni Karłowicza, aria z opery „Rusałka” Dworaka. Artystki zakończyły swój występ utworem Lutosławskiego „Spóźniony słowik”.

Image 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Od Bacha do Lutosławskiego" 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl