Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Grunt na medal" w Wieluniu

Grunt na medal w WieluniuGmina Wieluń została wyróżniona w konkursie "Grunt na medal", promującego najlepsze tereny inwestycyjne. Konkurs organizowany jest przez Polską Agencję Informacji i Inwestycji Zagranicznych (PAIiIZ).


Grunt na medal, to taki grunt, który jest najlepiej przygotowany do przyjęcia inwestora zagranicznego, czyli taki, na którym można rozpocząć inwestycję niemalże natychmiast i tym samym znacznie zwiększyć miejsca pracy.

W każdym województwie wyłoniono najlepszą ofertę inwestycyjną. W województwie łódzkim posiada ją Radomsko, a wyróżnione gminy to Wieluń, Aleksandrów Łódzki i Zduńska Wola.
Rozpatrując oferty brano pod uwagę m.in.: stan prawny terenu, jego przeznaczenie, obecność mediów i lokalizację.

Odzew wśród gmin był niespodziewanie duży. Z całej Polski napłynęło do komisji konkursowej 342 oferty. Po kilku miesiącach komisja konkursowa wyróżniła 70 gmin, a spośród nich wybrała 16 laureatów.
 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.