Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Dzieci Dzieciom"- po raz piąty

ImageDwumiesięczne przygotowania poprzedziły koncert zorganizowany w kinie "Syrena" przez uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Gromadzicach dla dzieci i młodzieży z wieluńskich szkół. Trud się opłacił. 

"Dzieci- dzieciom", bo pod takim tytułem odbywa się impreza, zgotowały z jednej strony naprawdę wspaniałe widowisko, a z drugiej ciepłe przyjęcie i gromkie, w pełni zasłużone brawa. Dzieci przez blisko dwie godziny zaprezentowały bardzo róznorodny repertuar. Na scenie pojawiły się m. in. żuczki, biedronki, kaczuszki, żołnierze, chińczycy i piraci. Uśmiechnięte buzie, pieczołowicie wykonane stroje i dekoracje- słowem  wszystko dopięte na ostatni guzik. Mlodzi artyści wykonali też  piosenkę- niespodziankę ze specjalnym przesłaniem.

Jak pokazuje 5- letnie doświadczenie, taki koncert to świetna okazja do integracji upośledzonych dzieci z ich rówieśnikami z wieluńskich szkół i przedszkoli- przekonuje dyrektor osrodka Andrzej Lach. Na zakończenie imprezy wyraźnie wzruszony szef ośrodka dziękował wszystkim tym, dzięki którym mogła odbyć się piąta już edycja koncertu, a zaproszeni goście podarowali strudzonym artystom słodkie upominki. 

Obszerne fragmenty tego pięknego koncertu pokażemy na antenie TVK w najbliższy weekend w szkolnym magazynie "Szortpress".  

"Dzieci Dzieciom"- po raz piąty 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.