Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

100 PSÓW NA WYSTAWIE. WYGRAŁ OWCZAREK SZETLANDZKI [wideo]

GRAŁ OWCZAREK SZETLANDZKI Jennifer – owczarek szetlandzki z Wielunia został zwycięzcą I Międzynarodowej Halowej Wystawy Psów Rasowych Polskiej Federacji Kynologicznej, która odbyła się w wieluńskiej hali przy ul. Częstochowskiej. Puchar z rąk burmistrza Janusza Antczaka odebrała właścicielka czworonoga – pani Dorota Wyczółkowska-Pęcherczyk. Wystawa do tej pory odbywała się w Sieradzu. Cieszy fakt, że tym razem gospodarzem imprezy był właśnie Wieluń. Skąd taka zmiana? Zobacz materiał wideo.

 

Tego typu wystawy odbywają się zawsze na zakończenie sezonu. Wieluńska hala sportowa bardzo spodobała się organizatorom psiej imprezy. Każdy zwierzak startujący w konkursie był bardzo dokładnie oglądany przez członków jury, musiał także swoje wdzięki zaprezentować na specjalnie przygotowanych wybiegach.

Wszystkie psiaki biorące udział w wystawie mają już na swoim koncie niemały dorobek medali i pucharów. Niewątpliwie największym gabarytowo okazał się górski owczarek podhalański, który wraz ze swoją właścicielką przyjechał ze Śląska. Zobacz materiał wideo.

Z drugiej strony na wystawie można było również podziewać przepiękne maleństwa - bajecznie kolorowe jorki czy też niezwykłą rodzinę bolończyków. Warto przy okazji dodać, że z hodowli naszej rozmówczyni pochodzi właśnie słynna „Ramona”, bolończyk, którego właścicielką jest wokalistka Kora.

reporter: Piotr Zięba, zdjęcia: Marcin Pietrzak

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.