Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"POMIĘDZY..." [wideo]

POMIĘDZY...„Pomiędzy” to tytuł wernisażu Marzeny Uryszek, wieluńskiej artystki, który odbył się w MiG Bibliotece Publicznej. Na wystawie znalazły się obrazy, rzeźby i fotografie. Prezentowane prace w zasadzie powstawały jednocześnie. Obrazy artystka namalowała najszybciej, spontanicznie, natomiast rzeźbom poświęciła dużo więcej czasu, m.in. z powodów technicznych.

 

To już ósme spotkanie z artystą plastykiem, jakie zorganizowała MiG Biblioteka Publiczna. Marzena Uryszek mieszka w Wieluniu, jest absolwentką wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych wydziału malarstwa i rzeźby.

Na co dzień artystka uczy plastyki w II LO im. Janusza Korczaka, przed którym znajduje się rzeźba jej autorstwa upamiętniająca tragedię z 1 września 39 r. Prace artystki znalazły się na wielu ogólnopolskich, ale też i międzynarodowych wystawach, plenerach i konkursach. Marzena Uryszek jest członkiem Związku Artystów Plastyków oraz Polskiego Związku Artystów Pedagogów Ceramiki i Rzeźby, a od niedawna Towarzystwa Przyjaciół Wielunia.

Na dłuższą relację z otwarcia wystawy, którą można podziwiać do końca czerwca w MiG Bibliotece Publicznej zapraszamy do Kulturalnej TVK już za tydzień.

reporter: Kamila Marciniak-Pieprzyk, zdjęcia: Marcin Pietrzak

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl