Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"POMYSZKUJ W INTERNECIE"

ImagePod takim hasłem od 23 lutego tego roku trwa kurs komputerowy w Filii Bibliotecznej w Turowie. Zajęcia, które odbywają się w każdą środę zostały zorganizowane z myślą o seniorach.

 

 

 

W kursie komputerowym uczestniczy 20-tu mieszkańców Turowa, którzy zostali podzieleni na trzy grupy. Program kursu tworzony jest przez samych uczestników, w zależności od ich zainteresowań. W czasie zajęć mają oni możliwość uzyskać informacje o książkach, ulubionej muzyce, ale przede wszystkim chcą wiedzieć jak najwięcej o zdrowiu, przepisach kulinarnych, a także być na bieżąco z wydarzeniami z naszego regionu.

Nauka daje uczestnikom radość i satysfakcję. Taki m.in. jest cel kursu obsługi komputera dla seniora zorganizowanego w bibliotece w Turowie.

Mieszkańcy Turowa korzystają z kursu nieodpłatnie, a frekwencja na każdych zajęciach jest wysoka. Na cotygodniowe spotkania przybywają prawie wszyscy uczestnicy po to, by zdobywać wiedzę, wymieniać się doświadczeniami, a przede wszystkim, żeby miło spędzić czas.

reporter: Kamila Marcianiak-Pieprzyk, zdjęcia: Robert Kałuża

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.