Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"OSZCZĘDZACIE NA OŚWIACIE, BO SUMIENIA NIE MACIE" [wideo]

OSZCZĘDZACIE NA OŚWIACIE BO SUMIENIA NIE MACIENauczyciele, rodzice, a nawet sami uczniowie protestujący przeciwko zamiarowi przekształcenia ich placówek w szkoły filialne przez władze Wielunia pojawili się dziś na specjalnej V Sesji Rady Miejskiej zwołanej przez przewodniczącego rady Piotra Radowskiego na wniosek burmistrza Janusza Antczaka. "Oszczędzacie na oświacie, bo sumienia nie macie", "Nikt nas nie przekona, że ten projekt jest dobry" - można było wyczytać z transparentów, które protestujący przynieśli ze sobą.

 

Projekt zakłada przekształcenie sześcioklasowych szkół w Gaszynie, Sieńcu, Niedzielsku i Masłowicach w szkoły filialne o strukturze organizacyjnej klas I – III i oddziale przedszkolnym. Uczniowie starszych klas tych czterech placówek musieliby po reorganizacji uczęszczać do szkoły podstawowej w Rudzie.

O komentarz poprosiliśmy Mieczysława Majchera - byłego burmistrza, przewodniczącego Komisji Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu oraz Piotra Radowskiego - przewodniczącego Rady Miasta.

Po więcej zapraszamy do programu lokalnego w piątek, sobotę i niedzielę.

reporter: Piotr Zięba, zdjęcia: Marcin Pietrzak

 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl