Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"GDY BOŻY SYN W ŻŁÓBECZKU SWYM..." [wideo]

GDY BOŻY SYN W ŻŁÓBECZKU SWYM...Przedświąteczne spotkanie dla emerytowanych pedagogów w Gimnazjum nr 1 to już kilkuletnia tradycja. Nie inaczej było i tym razem. Szkolna młodzież przygotowała z tej okazji specjalne przedstawienie.

 

 

 

Był też czas na łamanie się opłatkiem i świąteczne życzenia od przewodniczącego Rady Miejskiej - Piotra Radowskiego, duchowieństwa i dyrektor szkoły.

Na świątecznie udekorowanych stołach nie zabrakło wigilijnych potraw. Podano barszcz czerwony, kapustę z grochem, paszteciki i smażoną rybę. Dłuższa relacja ze spotkania w świąteczny weekend w szkolnym magazynie "Szortpress".

reporter: Piotr Zięba, zdjęcia: Marcin Pietrzak

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl