Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"MARATON" ZAPRASZA

ImagePierwsze prace związane z adaptacją pod hotel dwóch niezagospodarowanych kondygnacji hali sportowej rozpoczęły się prawie dokładnie dwa lata temu. Dziś po pustostanach nie ma już śladu. Mamy za to pierwszy w mieście z prawdziwego zdarzenia hotel Maraton.

 

Hotel ma 2 gwiazdki i mieści się na dwóch piętrach hali sportowej. Na każdej kondygnacji jest po sześć pokoi. Są trójki, dwójki, ale też jedynki. Wnętrze pokoju jest bardzo przyjemne: każdy z nich ma własną łazienkę z prysznicem i toaletą oraz co bardzo ważne- ponadwymiarowe łóżka- 2,20 cm.

A to z myślą o sportowcach, którzy będą tutaj nocować. Większość z nich to jak wiadomo rosłe chłopy. Podobny układ pokoi jest na 2 piętrze. Trójki, dwójki i jedynki, obojętne. W każdym jest telewizor, lodówka, telefon, naturalnie szafy na ubrania. I bardzo ważne- na terenie całego obiektu bedzie można korzystać z bezprzewodowego internetu.

Oprócz tego w hotelu znajduje się bufet, duża sala konferencyjna. Można będzie ją wynająć- 30 zł za godzinę. Oficjalne oddanie hotelu do użytku ma nastąpić 18 września. Koszt adaptacji pomieszczeń hali wraz z modernizacją piwnic wyniósł ok. 1,3 mln złotych.

 Image

Image
Fot. Robert Kałuża
 

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl