Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"MÓJ ŚWIAT SERCEM I OBIEKTYWEM" [wideo]

MÓJ ŚWIAT SERCEM I OBIEKTYWEMTo tytuł wystawy fotograficznej, jaką można podziwiać do końca maja w WDK. Autorem zdjęć jest Karol Pękala, który od lat interesuje się fotografią.

 

 

 

Pierwsze rozmowy na temat zorganizowania wystawy miały miejsce pod koniec ubiegłego roku. Spore wsparcie, przede wszystkim finansowe, autor zdjęć otrzymał od Zakładu Energetycznego, w którym pracuje.

Mówi Agnieszka Mikulska, dyrektor Wieluńskiego Domu Kultury.

Na wystawie znalazło się ponad 70 zdjęć o różnej tematyce, jednak z przewagą widoków naszego miasta w ciekawych ujęciach, jak np. odbicia w kałużach, w szybach wystawowych. Najstarsze fotografie pochodzą sprzed 10-ciu lat.

Mówi Karol Pękala, autor zdjęć.

Kolejne części wystawy stanowią zdjęcia, na których autor prezentuje krajobrazy, portrety, a także pracę w zakładzie Energetycznym.

Przypomnijmy, nie tak dawno Karol Pękala zdobył wyróżnienie w konkursie fotograficznym „Cztery pory roku”, który w dalszym ciągu trwa. Do 2 czerwca można składać w WDK prace w formie elektronicznej, na kolejny cykl konkursu, tym razem dotyczący wiosny w naszym mieście.

O wystawie zdjęć Karola Pękali w WDK powiemy więcej w Kulturalnej TVK już za tydzień.

reporter: Kamila Marciniak-Pieprzyk, zdjęcia: Marcin Pietrzak

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl