Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"CAZ" W URZĘDZIE PRACY

ImageNa podstawie znowelizowanej ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy wyodrębniono w strukturze organizacyjnej Powiatowego Urzędu Pracy w Wieluniu Centrum Aktywizacji Zawodowej będące wyspecjalizowaną komórką realizującą usługi z zakresu pośrednictwa pracy.

 

Ale to nie wszystko. "CAZ" zajmował się będzie rownież poradnictwem zawodowym oraz obsługą m.in. szkoleń, staży, prac interwencyjnych, robót publicznych, dotacji, doposażeń czy też prac społecznie użytecznych.

Centrum zastąpiło dotychczasowy Wydział Usług i Instrumentów Runku Pracy. Urząd w tym roku planuje też przeprowadzkę do nowej siedziby przy Sieradzkiej.

"CAZ" W URZĘDZIE PRACY

Fot. Robert Kałuża

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl