Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"CAZ" W URZĘDZIE PRACY

ImageNa podstawie znowelizowanej ustawy o promocji zatrudnienia i instytucjach rynku pracy wyodrębniono w strukturze organizacyjnej Powiatowego Urzędu Pracy w Wieluniu Centrum Aktywizacji Zawodowej będące wyspecjalizowaną komórką realizującą usługi z zakresu pośrednictwa pracy.

 

Ale to nie wszystko. "CAZ" zajmował się będzie rownież poradnictwem zawodowym oraz obsługą m.in. szkoleń, staży, prac interwencyjnych, robót publicznych, dotacji, doposażeń czy też prac społecznie użytecznych.

Centrum zastąpiło dotychczasowy Wydział Usług i Instrumentów Runku Pracy. Urząd w tym roku planuje też przeprowadzkę do nowej siedziby przy Sieradzkiej.

"CAZ" W URZĘDZIE PRACY

Fot. Robert Kałuża

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.