Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"WIELUŃ. 13 CEGIEŁ"- GONERA W WIELUNIU

ImageW ramach centralnych obchodów 70 rocznicy wybuchu II wojny światowej 1 września o godz. 17 w Kinie Syrena w Wieluniu odbędzie się prapremiera filmu dokumentalnego"Wieluń. 13 cegieł".  Narratorem filmu, będącego relacją 8 naocznych świadków bombardowania Wielunia 1 września 1939 r. jest popularny aktor Robert Gonera.

 Film w reżyserii Sławka Górskiego jest niekomercyjną produkcją wrocławskiego studia filmowego "Art Media IV", zajmującego się produkcją dokumentów i reportaży. Po filmie zaplanowano również  spotkanie widzów z Robertem Gonerą i Sławkiem Górskim. Wstęp na projekcję jest wolny.

W dniu 01.09.2009 r. będzie miało miejsce jeszcze jedno przedsięwzięcie towarzyszące obchodom. Będzie nim promocja wraz z premierowym pokazem okolicznościowego znaczka wydanego przez Pocztę Polską, poświęconego wybuchowi II wojny światowej.

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.