Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"NIELEGALNY" PARKING?

ImageW godzinach szczytu zaparkowanie w Wieluniu samochodu czasem graniczy z cudem. Co prawda buduje się kolejne parkingi, ale to za mało. Nowe miejsca dla samochodów mogłyby powstać również na ul. Kopernika w rejonie pawilonu handlowego Mira.

 

Projekt parkingu,  choć opracowany, niestety nie doczekał się w dalszym ciągu  realizacji.  Dlaczego?  Jak się okazuje, pojawiły się pewne przeszkody, które uniemożliwiają jakiekolwiek działania. Miasto póki co nie może dogadać się z lódzkim oddziałem GDDKiA jesli chodzi o ustalenie zjazdu z ulicy Kopernika, która jest częścią drogi krajowej nr 45.

Romuald Szewczuk- naczelnik Wydzialu Inwestycji i Rozwoju UM nie ukrywa, że parking w tym rejonie miasta byłby znacznym udogodnieniem, dlatego podejmie wszelkie starania, by  powstał. Mogłoby tu powstać ok. 50 nowych miejsc postojowych.

Kierowcy muszą jednak uzbroić się w cierpliwość i na nową inwestycję poczekać do przyszłego roku. Tak czy inaczej samochody tutaj parkują, choć nieutwardzony teren sprawia kłopoty wysiadającym z aut głównie podczas deszczu. Trzeba wtedy brnąć przez kałuże wody i błota.

"NIELEGALNY" PARKING?

Fot. Robert Kałuża

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Prace planowe

W nocy 16-17 grudnia wystąpią przerwy w działaniu usług telewizji kablowej i dostępu do Internetu.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl