Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Żółty tydzień" od wtorku

"Żółty tydzień" od wtorkuW najbliższy wtorek rozpocznie się 16 edycja akcji "Żółty tydzień". Jest to doskonała okazja do zaszczepienia się przeciwko wirusowemu zapaleniu wątroby typu A i B.  Akcja potrwa do 28 kwietnia.


W tym roku akcja skierowana będzie przede wszystkim do młodych kobiet. Celem jej jest popularyzacja szczepień ochronnych, a także uświadomienie zagrożeń dla zdrowia, które związane jest z tą chorobą.

Odkąd żółte tygodnie przypominają o szczepieniach zachorowań w powiecie wieluńskim jest znacznie mniej. W 2004 roku odnotowano 6 przypadków tej choroby, a w roku 2005 tylko 2.

W Wieluniu na dzień dzisiejszy można zaszczepić się w dwóch przychodniach: w "VADEMECUM", na os. Wyszyńskiego 41 oraz w przychodni „MEDYK” przy ul. Piłsudskiego 8.
 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.