Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Gasili" tartak

ImagePędzące na sygnale bojowe wozy strażackie niestety prawie zawsze zwiastują pożar. Tak bylo i tym razem. Chodziło jednak o ćwiczenia strażackie i symulowaną akcję ratunkową, która miała miejsce na terenie tartaku w Rychłowicach.

 

Właściciel tartaku Wacław Witkowski niestety dobrze wie, co to znaczy prawdziwy pożar. Dwa lata temu na terenie firmy potrzebna była interwencja strażaków. Dlatego tego typu ćwiczenia zorganizowane w tartaku uważa za bardzo ważne.

A na czym polegała symulacja pożaru? W wyniku awarii urządzeń sterujących dochodzi do pożaru w zespole suszarni tarcicy i suszarni komorowej. Podczas próby gaszenia pożaru zostaje rannych 4 pracowników znajdujących sie w strefie zagrożenia. Przybyłe na miejsce zdarzenia siły i środki nie opanowują pożaru w pierwszej kolejności, dochodzi zatem do jego rozprzestrzenienia na obiekty przyległe co powoduje zagrożenie dla całej firmy i składowanego surowca- mówi TVK WSM st.kpt. Waldemar Brząkała- komendant KP PSP w Wieluniu.

W tę symulowaną akcję oprócz rzecz jasna  straży pożarnej zaangażowana była również policja, ratownictwo medyczne, Gminny Zespół Zarządzania Kryzysowego i Powiatowe Centrum Zarządzania Kryzysowego. Obszerną relację z tej ciekawej akcji pokażemy w TVK WSM w najbliższy weekend. 

"Gasili" tartak

Fot. Robert Kałuża

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl