Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

105 gardeł, jeden chór

ImageUczestnicy warsztatów gospel zorganizowanych przez Młodzieżowy Dom Kultury zaprezentowali się szerokiej publiczności w kościele Św. Barbary. Koncert finałowy połączony był z Jubileuszem 10-lecia Powiatu Wieluńskiego.

 

Warsztaty, zorganizowane już po raz czwarty pokazały, że muzyka gospel zyskuje coraz większe rzesze fanów.Uczestnicy koncertu przygotowywali się zaledwie dwa dni. Jak można okiełznać w tym czasie sto osób, by tworzyły jeden chór?

Nie było z tym większego problemu. Dobra wspólpraca młodzieżą I organizacja pracy to klucz do sukcesu- mówią TVK WSM organizatorzy koncertu. Kolejne warsztaty już za rok. Tegoroczny koncert został zarejestrowany i już niedługo ukaże się na krążku CD.

A w najbliŻszy weekend w TVK WSM pokażemy drugą część tego koncertu. Zapraszamy do oglądania magazynu KULTURALNA TVK.

105 gardeł, jeden chór

Fot. Mirosław Grabczak 

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.