Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Archiwum wiadomości

"Malowani" chłopcy

ImageRelacje z meczów pierwszoligowego Siatkarza Pamapolu Wieluń cieszą się w TVK WSM dużą oglądalnością. Ale okazuje się, że sportowe emocje nie zostają tylko na parkiecie, lecz przenoszą się również na zewnątrz. W tym przypadku do bloku nr 7 na os. Stare Sady gdzie kilka dni temu  zniszczono wewnętrzną elewację klatki schodowej i nie tylko.

A o ten czyn podejrzewani są właśnie dwaj zawodnicy Siatkarza, którzy we wspomnianym bloku wynajmowali mieszkanie. Dyżurny wieluńskiej komendy policji został powiadomiony o tym, że dwóch młodych mężczyzn na ścianie jednego z bloków na osiedlu Stare Sady maluje sprayem napisy. Natychmiast wysłał tam policjantów, którzy zatrzymali sprawców. Nie było wątpliwości co do faktu kto jest sprawcą ponieważ na dłoniach chuligani mieli jeszcze farbę- mówi TVK WSM Waldemar Kozera- rzecznik prasowy KPP w Wieluniu.

Kierownictwo administracji os. Stare Sady powstałe z tego powodu straty wyceniło na kwotę 4000zł. Jeden ze sprawców wyjaśniał, że kupił z kolegą spray-a ponieważ chcieli pomalować sobie stół w domu i nie wie jak to się stało, że zamiast stołu obiektem ich twórczości stały się ściany na klatce schodowej a nawet elewacja bloku na IV piętrze! 

Pierwszoligowy Pamapol Siatkarz Wieluń rozwiązał umowy z dwoma swoimi zawodnikami podejrzewanymi o niszczenie mienia w trybie natychmiastowym.  A chodzi o Dominika Ż. i Wojciecha P. Tak poważnymi konsekwencjami swojego występku zawodnicy Siatkarza byli bardzo zaskoczeni. Zresztą nie był to pierwszy przypadek ich nazwijmy to pozasportowej działalności.

A więcej na temat już w ten weekend na antenie TVK WSM.

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Planowane wyłączenia kanałów analogowych

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl