Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

120 ARTYSTÓW NA KONCERCIE MIŁOSIERDZIA [VIDEO]

Tak dużego przedsięwzięcia artystycznego w Wieluniu chyba nie widziano dawno. W Koncercie Miłosierdzia, który odbył się w kościele Św. Barbary wystąpiło w sumie prawie 120 artystów. Licznie przybyła na koncert publiczność obejrzała pop-oratorium „Miłosierdzie Boże”.

Czytaj więcej...

BEZPŁATNE PORADY PRAWNE I NOWE STYPENDIA [VIDEO]

Fundacja na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego zajmująca się głównie przyznawaniem stypendiów dla młodzieży osiągającej dobre wyniki w nauce od lipca wprowadziła kolejną nowość. Jest nią Biuro Porad Prawnych i Obywatelskich. W biurze będzie można zatem zasięgnąć porady prawnej zupełnie za darmo.

Czytaj więcej...

DWA MECZE W CIĄGU 75 GODZIN [VIDEO]

Rozegrali je seniorzy MKS-u i oba wygrali identycznym wynikiem 34:26. Najpierw grali o ligowe punkty w Świdnicy, gdzie przerwali passę siedemnastu spotkań bez porażki tamtejszego ŚKPR-u w swojej hali.

Czytaj więcej...

JUBILEUSZOWY KONCERT W OŻAROWSKIM DWORKU [VIDEO]

Jubileuszowy koncert z okazji X-lecia Chóru Powiatowego Młodzieżowego Domu Kultury i Sportu zorganizowano w jednej z sal ożarowskiego dworku. Miejsce znakomite na tego typu wydarzenie. Od momentu powstania chór prowadzony jest przez Jakuba Jurdzińskiego.

Czytaj więcej...

KOLEJNE POSIEDZENIE MIEJSKICH RADNYCH [VIDEO]

W przeciągu niespełna miesiąca odbyły się już trzy sesje Rady Miejskiej. Ta ostatnia w dużym stopniu nawiązywała do posiedzenia z 13 października, obszernie zresztą relacjonowanego na antenie naszej stacji. Posiedzenie zwołano w celu anulowania zatwierdzonych przez radnych na sesji z 13 października zmian w budżecie.

Czytaj więcej...

Koronawirus

Zarząd Wieluńskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Wieluniu informuje, że w związku z zagrożeniem koronawirusem biura Spółdzielni przy ul. Andrzeja Struga 1,administracje poszczególnych osiedli oraz biuro telewizji kablowej od dnia 16.03.2020 r. nie przyjmują interesantów do odwołania. Przyjmowane są zgłoszenia telefonicznie i mailowo.
Sprawy bardzo pilne wymagające bezpośredniego kontaktu omawiane będą na indywidualnym spotkaniu po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się.

#

Obsługa serwisowa TVK zostaje ograniczona do utrzymania sieci dystrybucyjnej.

Prosimy o powstrzymanie się od przeróbek instalacji tvk i uważne traktowanie kabli połączeniowych w czasie sprzątania itp.

Na tej stronie używamy cookies. Uzyskujemy do nich dostęp w celach statystycznych oraz zapewniają one prawidłowe działanie witryny.

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.

PORTAL WSM

Zarejestruj się i zyskaj dostęp do:

  • Najważniejszych informacji dotyczących lokalu oraz szczegółów umowy z WSM,
  • Szczegółowych informacji na temat wysokości historycznych (okres 3 lat) oraz bieżących opłat związanych z umową,
  • Wyciągu z konta związanego z umową z WSM,
  • Odczytów i rozliczeń mediów, wraz ze szczegółami liczników zamontowanych w lokalu,
  • Zamieszczonych na portalu dokumentów oraz e-faktur.

więcej na wsm.wielun.pl