Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Wydarzenia, wiadomości lokalne

BEZPŁATNA MAMMOGRAFIA W WIELUNIU

Badanie w ramach Populacyjnego Programu Wczesnego Wykrywania Raka Piersi jest bezpłatne, refundowane kobietom w wieku 50- 69 lat co 2 lata przez NFZ (lub co 12 miesięcy dla kobiet, które w ramach realizacji Programu otrzymały odpowiednie pisemne wskazanie). Nie jest wymagane skierowanie lekarskie.

Bezpłatne badania mammograficzne

Wieluń- 1 i 2 sierpnia przy supermarkecie Intermarche, ul. Warszawska 8
Osjaków- 7 sierpnia przy Przychodni Zdrowia Vitamed, ul. Wieluńska 11
Pątnów- 8 sierpnia przy Urzędzie Gminy, Pątnów 48
Mokrsko- 9 sierpnia przy Urzędzie Gminy, Mokrsko 231

Na badania prosimy o wcześniejszą rejestrację pod nr tel. 58 666 24 44 lub na http://www.mammo.pl/formularz. Call Center czynne jest od poniedziałku do soboty.

Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich. Pozwala na rozpoznanie i wykrycie tzw. zmian bezobjawowych (guzków oraz innych nieprawidłowości w piersi) w bardzo wczesnym etapie rozwoju, wtedy, kiedy nie są one wyczuwalne przez kobietę lub lekarza, co bardzo istotnie zwiększa szansę wyleczenia.

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

Zmiany w ofercie kanałów analogowych (akt.)

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.