Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

ATRAKCYJNE NAGRODY ZA UDZIAŁ W WAŻNYCH KONKURSACH [VIDEO]

Podsumowanie rejonowych konkursów plastycznych to niewątpliwie znak, że rok szkolny właśnie dobiegł końca. Specjalną uroczystość dla szkolnej młodzieży w sali obrad lokalnych parlamentów Wielunia zorganizowały z tej okazji Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna oraz Oddział Rejonowy PCK.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

SPORTOWA RYWALIZACJA W SKOMLINIE [VIDEO]

Ponad 150 zawodniczek i zawodników zgromadziła osiemnasta edycja Powiatowych Igrzyskach Ziemi Wieluńskiej. Na stadionie GOSiR-u w Skomlinie rywalizowano w ośmiu konkurencjach indywidualnych, w tym sześciu lekkoatletycznych oraz w czterech turniejach gier drużynowych.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

NASTĘPNE SPOTKANIE DOPIERO PO WAKACJACH [VIDEO]

Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 odbyło się również w Spółdzielczym domu Kultury na os. Wyszyńskiego oraz Klubie os. Armii Krajowej. Dzieci z sekcji: grupy zabawowej „Mama Tata i ja”; aktywności twórczej plastyki, rytmiki, otrzymały teczki z pracami, dyplomy i kolorowe książki.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

DOSKONAŁY PREZENT NA LETNIE, PLENEROWE WYPADY [VIDEO]

Lider Szkoły to jeden z projektów Fundacji Na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego w którym za dobre wyniki w nauce otrzymuje się rowery. Te tradycyjnie już funduje Firma Zasada- Bikes. W konkursie na Lidera Szkoły wystartowało w sumie 16 uczestników.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

ZAKOŃCZYLI ROK RAZEM Z MARSZAŁKIEM WOJEWÓDZTWA [VIDEO]

Uroczystość zakończenia roku szkolnego w powiecie zorganizowano w tym roku w II LO im. Janusza Korczaka w Wieluniu. Gościem specjalnym uroczystości był Witold Stępień, marszałek województwa łódzkiego.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

LOKALNE RĘKODZIEŁO, POPISY ARTYSTYCZNE, STRACHY I MARGARET [VIDEO]

Drugi dzień Dni Wielunia 2017 przebiegał już w bardzo słonecznej i ciepłej atmosferze. W roli głównej wystąpił organizator imprezy Wieluński Dom Kultury. Placówka pochwaliła się dokonaniami swoich sekcji, pracami plastycznymi i szeroką gamą różnorodnej muzyki.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

NOWA ATRAKCJA PARKU DWORSKIEGO W OŻAROWIE [VIDEO]

Wieża widokowa- nowa turystyczna atrakcja Ożarowa została wybudowana na początku XX wieku, kiedy majątek w Ożarowie należał do niemieckiej rodziny Mesków. 8-metrowa budowla służyła do obserwacji dóbr ziemskich położonych w okolicach dworu.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

TEATR OGNIA, TAŃCE, PIOSENKI I GWIAZDY [VIDEO]

Nawet najmniejsza impreza plenerowa ma wtedy sens, kiedy towarzyszy jej słoneczna i ciepła aura. Tegoroczna edycja Dni Wielunia przyprawiła organizatorów o drżenie serca, bo pogoda nie rozpieszczała, zwłaszcza w piątek i sobotę. Ale i tak wszystko udało się znakomicie. Już w piątek wieczorem na dziedzińcu WDK-u odbyło się ciekawe wydarzenie.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

Z PANELEM DYSKUSYJNYM O HISTORII MIASTA [VIDEO]

Tematem konferencji “Wieluń w czasach Piastów” były początki Wielunia jako miasta oraz jego legendarne dzieje. Zanim Wieluń rozwinął się jako osada, a potem miasto, ośrodkiem władzy świeckiej i kościelnej była pobliska Ruda. To tam według legendy miał odpoczywać Św. Wojciech w drodze do Prus.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

Z MYŚLĄ O PROFESJONALNYCH TRENINGACH [VIDEO]

Na terenie Energetyki Cieplnej doszło do miłego spotkania. Otóż prezes firmy Zygmunt Bednarski uroczyście przekazał Marcinowi Muszlaskiemu- prezesowi MLKS Budowlani nowiutki skuter.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.