Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

SPOTKANIE Z DIETETYKIEM I WYCIECZKA DO BEŁCHATOWA [VIDEO]

Miniony wakacyjny tydzień w placówkach WSM okazał się przygotowaniem do nowego roku szkolnego, bowiem był bardzo edukacyjny. Dzieci poprzez zabawę czerpały wiedzę z różnych dziedzin życia. W SDK odbyło się spotkanie z dietetykiem, podczas którego uczestnicy zajęć samodzielnie tworzyli piramidę zdrowego żywienia.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

UKS „PIĄTKA WIELUŃ”- SZACHY WE WROCŁAWIU

W dniach 6-9.08.2017r. odbywały się we Wrocławiu Mistrzostwa Polski Juniorów w Szachach Szybkich oraz Błyskawicznych. W tym roku w Mistrzostwach grało ponad 1000 dzieci z klubów całej Polski. Wieluńska ekipa UKS Piątka liczyła dwunastu zawodników (w tym aż siedmiu debiutantów).

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

RELIGIJNE I PATRIOTYCZNE UROCZYSTOŚCI [VIDEO]

Obchody przypadającego na 15 sierpnia Święta Wojska Polskiego odbyły się w Wieluniu w taki sam sposób jak w latach poprzednich. Po mszy w intencji Ojczyzny, odprawionej w kościele św. Józefa, pochód z pocztami sztandarowymi przemaszerował na plac Kazimierza Wielkiego.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

ZAPISY TYLKO DO 21 SIERPNIA [VIDEO]

Trwają zapisy na 154. pieszą Pielgrzymkę Ziemi Wieluńskiej na Jasną Górę. W tym roku odbędzie się ona w dniach 23- 28 sierpnia, a wielunianie bedą pielgrzymować pod hasłem "Oto matka twoja". Zapisy w salce kościoła Bożego Ciała potrwają do 21 sierpnia, od poniedziałku do piątku, w godzinach 10:00- 11:00 oraz 16:30- 18:00.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

TRZECIA EDYCJA POPULARNEGO BIEGU [VIDEO]

Przygotowania do Biegu Pokoju i Pojednania- od trzech lat sztandarowej sportowej imprezy Gminy Wieluń ściśle powiązanej z rocznicowymi uroczystościami wybuchu II wojny światowej wchodzą już w decydującą fazę. Bieg startuje w niedzielę 27 sierpnia o godz. 16.00.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

UKS „PIĄTKA WIELUŃ” NA II LIDZE JUNIORÓW W SZCZYRKU

W ostatnim tygodniu lipca zawodnicy wieluńskiej piątki grali w drużynowych rozgrywkach II Ligi Juniorów w ośrodku Orle Gniazdo w Szczyrku. W poprzednim roku zajęli 23 miejsce, które dało utrzymanie w II Lidze i w tym roku także podstawowym zadaniem drużyny była walka o utrzymanie.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

WYKOPALISKA W FOSIE [VIDEO]

W centrum Wielunia trwają badania archeologiczne. Tym razem wykopaliska prowadzone są na trawiastym boisku w pobliżu skrzyżowania ulic Różanej i Reformackiej.  W związku z planowaną rewitalizacją tego terenu, wchodzącego w skład historycznego miasta Wielunia, służby konserwatorskie zleciły wykonanie ratunkowych badań archeologicznych.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

SZKOŁY GOTOWE DO REFORM [VIDEO]

Wakacje to w wieluńskich szkołach okres przygotowań do nowego roku szkolnego. Tym razem, w związku z reformą oświaty czeka nas wiele zmian. Podobnie jak w innych miastach, o pracę obawiają się nauczyciele.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

WAKACJE ZE SPÓŁDZIELNIĄ MIESZKANIOWĄ [VIDEO]

Tym razem dzieci ze Spółdzielczego Domu Kultury i Klubu osiedla Kopernika odwiedziły Lolkową Zagrodę w Osjakowie i Zoo Safari w Borysewie.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

SESJA POWIATU [VIDEO]

Radni powiatowi spotkali się na wakacyjnej sesji, bowiem trzeba było podjąć kilka ważnych decyzji. W związku z koniecznością wypłaty odszkodowań za grunty, które mają być wykorzystane pod budowę drogi zbiorczej, przegłosowano zmiany w budżecie powiatu.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.