Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

O ZAKOŃCZENIU JESIENNEJ RUNDY [VIDEO]

Remisem 1:1 w Konopnicy z tamtejszym MLKS-em piłkarze WKS-u Siatkarza zakończyli rundę jesienną w sieradzkiej klasie okręgowej. O podsumowanie rozgrywek na ich półmetku poprosiliśmy trenera Wielunian.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

DZIEŁO O HISTORII KREOWANEJ PRZEZ MĘŻCZYZN [VIDEO]

W Miejskiej i Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się spotkanie autorskie z Anną Brzezińską, laureatką Nagrody im. Janusza A. Zajdla, znaną czytelnikom z wielu książek o tematyce fantasy, m. in. Sagi o zbóju Twardokęsku czy  „Wielkiej Wojny” napisanej z mężem Grzegorzem Wiśniewskim.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

KLASYKA POLSKICH UTWORÓW PATRIOTYCZNYCH [VIDEO]

Koncert „Pieśń ojczysta - lekcja patriotyzmu”, którego  organizatorami byli Muzeum Ziemi Wieluńskiej, Powiatowy Młodzieżowy Dom Kultury i Sportu w Wieluniu oraz Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia odbył się w ramach obchodów 99. rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

O DARMOWEJ KOMUNIKACJI I NADAJNIKU NA HALI [VIDEO]

Kolejna sesja Rady Miejskiej, a było ich w ostatnim czasie o wiele więcej niż standardowo, znów przyniosła kilka ważnych informacji. Do porządku obrad wprowadzono też kilka nowych pozycji: uczynił to m.in. burmistrz Okrasa - chodziło o zmiany w budżecie, ale też Mieczysław Majcher.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

NOWY WYMIAR ROZLICZEŃ Z ZUS [VIDEO]

Tematem drugiej już tej jesieni konferencji w wieluńskim oddziale ZUS były zmiany jakie czekają przedsiębiorców i innych płatników w zakresie sposobu opłacania składek, wchodzące w życie od 1 stycznia 2018 r. A zatem poruszona została kwestia tzw. e-składki czyli nowego wymiaru rozliczeń z ZUS.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

O INWESTYCJACH I PLANACH MEDYCZNYCH SZPITALA [VIDEO]

Wieluński szpital zmienił system wjazdu i wyjazdu samochodów z terenu całego obiektu. Wjeżdżamy na teren szpitala tak jak to było do tej pory przez główną bramę, wyjeżdżamy zaś drugim usytuowanym przy prosektorium. Oczywiście, aby zaparkować auto na terenie szpitala niezbędny jest bilet parkingowy, który pobieramy ze specjalnego automatu tuż przy wjazdowej bramce.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

OLIMPIADA O UBEZPIECZENIACH SPOŁECZNYCH

Prawie 3 tys. uczniów z 55 szkół ponadgimnazjalnych w województwie łódzkim przystąpiło w poniedziałek do pierwszego etapu Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”. Najwięcej szkół (22) zgłosiło się z terenu działania II Oddziału ZUS w Łodzi.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

ZDJĘLI Z BUDŻETU KONTROWERSYJNĄ DAROWIZNĘ [VIDEO]

W porządku obrad kolejnego posiedzenia radnych miejskich, tym razem z końca listopada zamieszczono praktycznie tylko jeden punkt dotyczący zmian w budżecie Gminy Wieluń na 2017 rok. Głos w sprawie zabrało dwóch radnych.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

O NIEZWYKŁEJ PODRÓŻY WYBITNEGO KOMPOZYTORA [VIDEO]

Tym razem podczas wykładu słuchacze Uniwersytetu III wieku podążali śladami wielkiego kompozytora i wybitnego artysty Wolfganga Amadeusza Mozarta. W niecodzienną wyprawę zabrała wieluńskich seniorów Kamila Wieczorek, podróżniczka z Puław.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA DLA RZEŹBIARZY [VIDEO]

Nowa, pokonkursowa wystawa w Muzeum Ziemi Wieluńskiej zatytułowana "Tradycje rzeźbiarskie na ziemi wieluńskiej - rzeźba sakralna" po raz kolejny pokazała, że w tym względzie lokalni artyści rzeźbiarze, ale też amatorzy mają wiele do powiedzenia.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

Zmiany w ofercie kanałów analogowych (akt.)

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.