Telewizja kablowa TVK WSM Wieluń

Z DUŻĄ ILOŚCIĄ ZIELENI I BEZ KOMÓREK [VIDEO]

Trzeba uczciwie przyznać, że jeden z ostatnich projektów II LO im. J. Korczaka jawi się wyjątkowo atrakcyjnie. To Korczak Garden- specjalne  miejsce dla uczniów. Można tutaj spędzić przyjemnie wolny od zajęć czas.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

Z NOWYM SZTANDAREM I ODZNACZENIAMI [VIDEO]

Powiatowe Obchody Dnia  Strażaka zorganizowano tym razem w plenerze, na Placu Legionów. Strażacy z reguły mają szczęście do pogody. Uroczystości towarzyszyła  wyjątkowo przyjemna aura. W trakcie jej trwania strażacy uroczyście pożegnali stary sztandar zarządu miejsko gminnego ZOSP w Wieluniu.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

PIOTR MACHALICA NA BABSKICH SPOTKANIACH [VIDEO]

Organizatorzy Babskich Spotkań wiedzą jak przyciągnąć panie do sali WDK. Atrakcyjni goście i dobra muzyka sprawiają, że Babskie Spotkania cieszą się coraz większą popularnością. Zanim na scenie pojawił się popularny aktor Piotr Machalica dr Adam Rusek przedstawił historię komiksu polskiego.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

SPÓR O KAPLICĘ NA CMENTARZU [VIDEO]

Wizyta na sesji ks. biskupa Adama Rośka- zwierzchnika Katolickiego Kościoła Narodowego dotyczyła przedłużenia umowy dzierżawy kaplicy, którą kościół prowadzi w jednym z lokali w przycmentarnych pawilonach. Umowa kończy się w lipcu.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

PROMOCJA CZYTELNICTWA I BIBLIOTEK W SDK

W Spółdzielczym domu Kultury na os. Wyszyńskiego odbyła się lekcja pokazowa mająca na celu promocję czytelnictwa i bibliotek.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

DWA GROŹNE ZDARZENIA W BAŁTYK GAZIE [VIDEO]

Wiele ton zmagazynowanego gazu, zakład podwyższonego ryzyka, to w zasadzie wystarczy, aby na terenie firmy Bałtyk Gaz odbyły się strażackie ćwiczenia. Zawsze na poważnie, zawsze z dokładnym scenariuszem akcji, a w tej firmie już po raz drugi.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW [VIDEO]

Łódzka Anilana zwyciężyła w hali WOSiR w turnieju o puchar prezesa MKS-u. W zmaganiach uczestniczyli chłopcy z rocznika 2004 i młodsi. Drużyna z miasta włókniarzy zwyciężyła zasłużenie, gdyż wygrała wszystkie trzy mecze w dość wyrównanej rywalizacji, choć zespół gospodarzy nie wygrał żadnego spotkania, udało mu się zająć trzecie, a nie czwarte miejsce.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

PODSUMOWALI SPORTOWE ZMAGANIA [VIDEO]

Po raz ostatni spotkali się w hali WOSiR-u uczestnicy piętnastej edycji Wieluńskiej Ligi Siatkówki. O podsumowanie sezonu 2016/2017 poprosiliśmy koordynatora i organizatora zmagań siatkarzy amatorów. Jak się okazało, drużyna z Kątów w gminie Czarnożyły i tym razem okazała się najlepsza.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

ZAGRALI SPECJALNIE DLA NICH [VIDEO]

Klub Radnych Miejskich Sport - Zdrowie - Edukacja wraz z Zespołem Szkół Specjalnych nr 5 w Wieluniu  zorganizował III Charytatywny Turnieju Piłki Nożnej. Celem turnieju była zbiórka pieniędzy na dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych nr 5 w Wieluniu.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

HAPPENING, GRAFFITI I CZYTANIE W PLENERZE [VIDEO]

Do udziału w 14 edycji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek włączyła się jak co roku Biblioteka Powiatowa, która również z myślą o promowaniu czytelnictwa przygotowała wiele niespodzianek. Do akcji włączyła się większość wieluńskich szkół, m. in. II LO. im. Janusza Korczaka.

Dodaj komentarz

Czytaj więcej...

Na tej stronie używamy cookie

Telewizja

Rebranding Muzo.tv

 

 

Nasz kanał Youtube

Nasz kanał na Youtube

 

 

O nas

Telewizja Kablowa WSM jest koncesjonowaną stacją telewizyjną w Wieluniu. Szacuje się, że ogląda nas blisko połowa wieluńskiej społeczności. Jesteśmy z kamerą wszędzie tam, gdzie dzieją się istotne dla wielunian sprawy. Telewizja Kablowa Wieluń dysponuje kanałem informacyjno-reklamowym TVK2, który widzowie odbierają przez 24 h na dobę.